Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu

Trzy opcje na kontynuowanie kariery przez Lionela Messiego. Dwa potencjalne kierunki transferu fot. A.RICARDO / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: ¡Qué Golazo! [YouTube]

Umowa Lionela Messiego z Paris Saint-Germain wygasa wstępnie 30 czerwca 2023 roku. Argentyńczyk może ją przedłużyć albo zdecydować się na transfer, mając do wyboru dwie możliwości - przekazał Fabrizio Romano.

35-latek w Paryżu czuje się coraz pewniej i jest to widocznej na boisku. Atakujący w ubiegły weekend zanotował swoje premierowe trafienie z rzutu wolnego po zmianie klubowych barw.

Władze mistrza Francji są bardzo zadowolone z postawy swojego gwiazdora, dlatego zamierzają docenić to poprzez nowy kontrakt. Chęć przedłużenia współpracy została już oficjalnie potwierdzona. Teraz ruch należy do „Atomowej Pchły”.

Lionel Messi w tej chwili skupia się w pełni na grze w klubie, a o przyszłości pomyśli dopiero po zakończeniu mundialu w Katarze. Finał rozgrywek zaplanowano na końcówkę grudnia.

Fabrizio Romano informuje, że pozostanie na Parc des Princes istotnie wchodzi w grę, ale nie jest to przesądzone.

O ponowny angaż Argentyńczyka zabiega FC Barcelona, a w wyścigu o jego ewentualny podpis znajduje się jeszcze niewymieniony z nazwy przedstawiciel Major League Soccer.

Biorąc to na uwadze, Messi posiada trzy opcje dotyczące kontynuowania kariery. Nie brakuje jednak spekulacji, że w głowie ma on już tylko powrót na Camp Nou.

W tym sezonie lewonożny zawodnik zgromadził 12 występów okraszonych siedmioma trafieniami i ośmioma asystami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy