Trzy włoskie kluby po Neto
2015-01-08 11:50:25; Aktualizacja: 10 lat temu
Juventus FC, Inter Mediolan oraz AS Roma będą dążyć w styczniu do pozyskania bramkarza Fiorentiny, Neto.
Włoskie kluby ruszyły do boju o brazylijskiego bramkarza kiedy okazało się, że Fiorentina nie zdoła go przekonać do podpisania nowejumowy. Jego kontrakt wygasa w czerwcu, ale nie stanowi to przeszkody, byzainteresowane kluby zdołały go pozyskać już w czasie zimowego okna transferowego.
Neto znalazł się na celowniku trzech czołowych klubów SerieA: Juventusu, Interu i Romy. Juventus proponuje Fiorentinie w zamian Sebastiana Giovinco oraz Marco Storariego. Inter natomiast szuka bramkarza,który zastąpi Samira Handanovicia, gdyby ten odrzucił ofertę nowego kontraktu.
„Tuttosport” podaje, że również Roma stanęła do walkio pozyskanie 25-latka. Rzymianie w zamian oferują 50 procent praw do kartyzawodniczej Andrei Bertolacciego, który obecnie występuje w Genoi. Klub zFlorencji podobno zaakceptował tę ofertę i niewykluczone, że na dniach dojdziedo oficjalnego potwierdzenia transferu Neto do Romy.




![Puchar Polski: Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe. Dwa ekstraklasowe starcia [OFICJALNIE]](img/photos/93403/170x113/puchar-polski.jpg)


![Lamine Yamal zawieszony [OFICJALNIE]](img/photos/111645/170x113/lamine-yamal.jpg)




![Puchar Polski: Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe. Dwa ekstraklasowe starcia [OFICJALNIE]](img/photos/93403/90x60/puchar-polski.jpg)


![Lamine Yamal zawieszony [OFICJALNIE]](img/photos/111645/90x60/lamine-yamal.jpg)




