Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?!

Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! fot. Joanna Żmijewska | Wisła Kraków
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: sports.walla.co.il

Alon Turgeman może po sezonie opuścić Wisłę Kraków. Jego usługami interesuje się Hapoel Hajfa.

Dobra postawa Izraelczyka w ostatnich meczach doprowadziła do tego, że działacze krakowskiej Wisły noszą się z zamiarem wykupienia Alona Turgemana. Piłkarz jest bowiem tylko wypożyczony do Polski, a kontrakt łączy go z Austrią Wiedeń.

Problemem w tej kwestii może być kwota transakcji. Z tego, co udało nam się ustalić, Austriacy żądają za swojego piłkarza kwoty rzędu 400 tysięcy euro. Na taki wydatek władz „Białej Gwiazdy” po prostu nie stać. Pozostało im zatem mieć nadzieję, że uda się dojść w tej sprawie do odpowiedniego konsensusu.

Na niekorzyść Wisły może działać fakt, że do gry o piłkarza włączył się kolejny zespół. Zdaniem izraelskiej prasy chęć pozyskania Turgemana przejawia Hapoel Hajfa.

Wspomniana drużyna jest mocno zdeterminowana, by pozyskać napastnika. Nie słynie ona jednak z transferów gotówkowych, dlatego też i tym razem może być problem ze sprostaniem wymaganiom finansowym Austriaków. Do finalizacji zatem daleka droga.

29-latek rozegrał na boiskach Ekstraklasy siedem spotkań. Jego dorobek to cztery bramki.

Umowa wiąże go z Austrią Wiedeń do 30 czerwca 2021 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Koronawirus w Dricie, czyli poznaliśmy rywala Legii Warszawa w Lidze Mistrzów [OFICJALNIE] Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka Legia Warszawa odpowiada na zarzuty Bońka OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Nico Gaitán wrócił do Portugalii po czterech latach OFICJALNIE: Tuszyński w Wiśle Płock OFICJALNIE: Tuszyński w Wiśle Płock OFICJALNIE: Bogusz przedłużył umowę z Leeds United OFICJALNIE: Bogusz przedłużył umowę z Leeds United Marić dołącza do Gytkjæra. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Monzy Marić dołącza do Gytkjæra. OFICJALNIE: Rekordowy transfer Monzy Wisła Kraków dopięła swego. Turgeman zostaje! Wisła Kraków dopięła swego. Turgeman zostaje!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy