Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?!

Turgeman jednak nie dla Wisły Kraków?! fot. Joanna Żmijewska | Wisła Kraków
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: sports.walla.co.il

Alon Turgeman może po sezonie opuścić Wisłę Kraków. Jego usługami interesuje się Hapoel Hajfa.

Dobra postawa Izraelczyka w ostatnich meczach doprowadziła do tego, że działacze krakowskiej Wisły noszą się z zamiarem wykupienia Alona Turgemana. Piłkarz jest bowiem tylko wypożyczony do Polski, a kontrakt łączy go z Austrią Wiedeń.

Problemem w tej kwestii może być kwota transakcji. Z tego, co udało nam się ustalić, Austriacy żądają za swojego piłkarza kwoty rzędu 400 tysięcy euro. Na taki wydatek władz „Białej Gwiazdy” po prostu nie stać. Pozostało im zatem mieć nadzieję, że uda się dojść w tej sprawie do odpowiedniego konsensusu.

Na niekorzyść Wisły może działać fakt, że do gry o piłkarza włączył się kolejny zespół. Zdaniem izraelskiej prasy chęć pozyskania Turgemana przejawia Hapoel Hajfa.

Wspomniana drużyna jest mocno zdeterminowana, by pozyskać napastnika. Nie słynie ona jednak z transferów gotówkowych, dlatego też i tym razem może być problem ze sprostaniem wymaganiom finansowym Austriaków. Do finalizacji zatem daleka droga.

29-latek rozegrał na boiskach Ekstraklasy siedem spotkań. Jego dorobek to cztery bramki.

Umowa wiąże go z Austrią Wiedeń do 30 czerwca 2021 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy