Turgeman jeszcze w tym tygodniu w Wiśle Kraków?! PROMOCJA

Turgeman jeszcze w tym tygodniu w Wiśle Kraków?! PROMOCJA fot. Wisła Kraków
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Alon Turgeman jest już tylko o krok od definitywnej przeprowadzki do Wisły Kraków.

W ostatnich dniach media informowały o tym, że 29-letni napastnik podpisał kontrakt z Wisłą Kraków. Te informacje dementował jednak jeden z właścicieli klubu, Jarosław Królewski.

Turgeman rzeczywiście kontraktu z „Białą Gwiazdą” jeszcze nie podpisał, jednak warunki umowy, jak i samej przeprowadzki pod Wawel są już właściwie ustalone.

Zawodnik pod koniec tego tygodnia ma zjawić się w Krakowie, by przejść testy medyczne. To właśnie od nich będzie zależała jego przyszłość. Jeśli przejdzie je pomyślnie, podpisze umowę z Wisłą.

Z tego, co udało nam się dowiedzieć, ma on obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku i znajdzie się w nim opcje przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Co warto podkreślić, Izraelczyk trafi do Krakowa za darmo, jednak Austria Wiedeń zagwarantuje sobie niewielki procent od kolejnego transferu.

Turgeman, który spędził w zespole 13-krotnego mistrza Polski rundę wiosenną, rozegrał w jej barwach dziewięć meczów. W tym czasie strzelił sześć bramek.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy