Turgeman: Wisła Kraków jest większa od Austrii Wiedeń

Turgeman: Wisła Kraków jest większa od Austrii Wiedeń
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Przegląd Sportowy

Alon Turgeman wypowiedział się na temat swoich odczuć, jeśli chodzi o pobyt w Polsce.

Ekipa prowadzona przez Artura Skowronka od jakiegoś czasu poszukiwała zawodnika, który mógłby wzmocnić rywalizację w ofensywie. Początkowo wydawało się, że padnie na Airama Cabrerę. Ostatecznie jednak z Hiszpana zrezygnowano.

Kilka dni później okazało się natomiast, że do Krakowa zawita Alon Turgeman. Atakujący trafił pod Wawel z Austrii Wiedeń na zasadzie wypożyczenia. Teraz postanowił opowiedzieć o szczegółach przeprowadzki.

- Kiedy dostałem ofertę, to wiedziałem, z jak ogromnym klubem mam do czynienia. Poznałem sytuacje drużyny i wspólnie z agentami zaczęliśmy zastanawiać się nad przyszłością. Prawdę mówiąc, przyciągnęła mnie przede wszystkim historia oraz nazwa. Trudności w negocjacjach były, ale udało się je przezwyciężyć - powiedział w rozmowie z „Przeglądem Sportowym”.

- Debatowaliśmy jednego dnia do drugiej w nocy. Z rana z kolei agenci powiedzieli mi, że mam lot do Krakowa na drugi dzień i podpisujemy kontrakt. Przybyłem tam w południe, a na drugi dzień miałem już nowego pracodawcę.

Turgeman pokusił się także o porównanie Austrii Wiedeń i Wisły Kraków.

- Ci pierwsi być może górują, jeśli chodzi o nowoczesność kompleksu treningowego oraz stadion, jednak Wisła to znacznie większa marka i klub, który osiągnął więcej. Może wpadła w kłopoty, ale to zdarza się każdemu. Mam nadzieję, że wspólnymi siłami przywrócimy jej dawny blask - zakończył.

Izraelczyk rozegrał dla drużyny Artura Skowronka jeden mecz i strzelił w nim bramkę. Miało to miejsce przy okazji potyczki z Jagiellonią Białystok.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy