Twarowski odchodzi z Canal+!

Twarowski odchodzi z Canal+! fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Wirtualne Media

Jak podają Wirtualne Media, obok Tomasza Smokowskiego, z Canal+ odchodzi również Andrzej Twarowski.

Informacja o odejściu Smokowskiego pojawiła się już kilka godzin temu. Na tym jednak się nie kończy i kanał opuści też Twarowski. Zostało to potwierdzone przez przedstawicielkę nc+.


- Rzeczywiście, odchodzi nam cały team tego programu (Liga+ Extra - red.). Jesteśmy wdzięczni obu panom za ostatnie lata i za to wszystko, co zrobili. Życzymy im powodzenia i samych sukcesów. Niezmiennie szanujemy i pozostajemy w dobrych relacjach - powiedziała Paulina Smaszcz-Kurzajewska, dyrektor ds. komunikacji platformy.

Jak czytamy, zarówno Smokowski, jak i Twarowski oficjalnie zakończą pracę dla Canal+ w listopadzie, po czym skupią się na własnym projekcie. Najprawdopodobniej chodzi o kanał na YouTube, który swoją formułą będzie przypominał Ligę+ Extra. Ta nie zniknie z anteny, ale póki co, nie wiadomo, kto ją poprowadzi.

- Jest za wcześnie na to. Wszystko dopiero się dzieje - powiedziała wprost Smaszcz-Kurzajewska.


Smokowski rozpoczął pracę w Canal+ w 1995, a Twarowski dołączył do redakcji rok później. Wcześniej współpracował m.in. z „Expressem Wieczornym” i „Gazetą Wyborczą”. W C+ brylował jako komentator Premier League. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marzą o zatrudnieniu Zinédine'a Zidane'a. Zobaczymy, czy uda się go przekonać Marzą o zatrudnieniu Zinédine'a Zidane'a. Zobaczymy, czy uda się go przekonać Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze Michał Probierz pominie 72-krotnego reprezentanta Polski?! Ma nie dostać powołania na marcowe mecze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy