Tyler Morton wypożyczony z Liverpoolu do Championship [OFICJALNIE]

Tyler Morton wypożyczony z Liverpoolu do Championship [OFICJALNIE] fot. cowardlion / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Blackburn Rovers

Do Blackburn Rovers dołączył utalentowany Tyler Morton z Liverpoolu.

Blackburn Rovers rozpoczęło sezon pozytywnie, bo od zwycięstwa przeciwko Queens Park Rangers. Pomimo dobrej postawy w klubie uznali, że przydadzą się jeszcze nowe twarze.

Z tego powodu postanowiono pozyskać nowego środkowego pomocnika, a zespół prowadzony przez Jona Dahla Tomassona zasilił Tyler Morton.

Utalentowany 19-latek przenosi się do tej ekipy z Liverpoolu w ramach transferu czasowego. Zawarta umowa ma obowiązywać do 30 czerwca 2023 roku i nie zawiera możliwości wykupu.

- Musieliśmy cierpliwie czekać, aż Tyler pozna swoją przyszłość, bo w Liverpoolu był naprawdę blisko tego, by występować w pierwszym zespole. Teraz jednak podjęto decyzję, że musi okrzepnąć na szczeblu seniorskim i dlatego jest z nami, co nas niezmiernie cieszy. Wierzymy, że warto było na niego czekać - mówi dyrektor sportowy Rovers Gregg Broughton.

Morton w poprzednim sezonie występował w zespole Liverpoolu do lat 23, gdzie w 34 meczach strzelił jednego gola, a do tego zanotował sześć asyst.

Blackburn Rovers swój kolejny mecz ligowy rozegra 6 sierpnia, a rywalem tej ekipy będzie Swansea City. Start punktualnie o 16:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy