Tymoteusz Puchacz nie dla Lecha Poznań?! Niespodziewane weto
2022-08-31 20:18:20; Aktualizacja: 3 lata temu
Przejście Tymoteusza Puchacza do Lecha Poznań stanęło pod dużym znakiem zapytania w obliczu weta postawionego przez trenera Unionu Berlin - informują Dawid Dobrasz i Tomasz Włodarczyk z Meczyki..pl.
W minionych godzinach pojawiły się w mediach pozytywne doniesienia na temat finalizowania powrotu reprezentanta Polski do „Kolejorza” w ramach półrocznego wypożyczenia.
W ten sposób 23-letni zawodnik zapewniłby sobie regularną grę i podtrzymał swoje szanse na znalezienie się w kadrze na tegoroczny mundialu, ponieważ pomimo wielu zapewnień nie otrzymał on wciąż szansy zaliczenia debiutu w Bundeslidze w barwach Unionu Berlin.
Tymoteusz Puchacz podchodził w bardzo optymistyczny sposób do sfinalizowania całej operacji, która na ostatniej prostej została jednak zablokowana przez trenera Ursa Fischera.Popularne
Dawid Dobrasz i Tomasz Włodarczyk poinformowali, że szwajcarski szkoleniowiec nie chce stracić potencjalnego zmiennika w obliczu nadchodzących meczów rozgrywany co trzy dni - Liga Europy i Bundesliga, chyba, że w przeciągu kilkunastu godzin znajdzie się piłkarz, mogący zająć miejsce lewego obrońcy w kadrze.
Na razie się na to nie zanosi, ale mimo to Lech Poznań będzie kontynuował walkę o sprowadzenie 23-latka, który w tym sezonie nie pojawił się ani razu na niemieckich murawach.










![Złoty But: Czy ktoś im zagrozi? Bramkostrzelne trio odjeżdża rywalom [TOP 15]](img/photos/92419/170x113/zloty-but.jpg)
![Nicola Zalewski receptą na bolączki Atalanty. Asysta reprezentanta Polski zaważyła o zwycięstwie [WIDEO]](img/photos/110188/170x113/nicola-zalewski.jpg)



![Bramka turnieju na otwarcie Pucharu Narodów Afryki? Mamy mocnego kandydata [WIDEO]](img/photos/113824/170x113/xyz.jpg)


![Złoty But: Czy ktoś im zagrozi? Bramkostrzelne trio odjeżdża rywalom [TOP 15]](img/photos/92419/90x60/zloty-but.jpg)
![Nicola Zalewski receptą na bolączki Atalanty. Asysta reprezentanta Polski zaważyła o zwycięstwie [WIDEO]](img/photos/110188/90x60/nicola-zalewski.jpg)



![Bramka turnieju na otwarcie Pucharu Narodów Afryki? Mamy mocnego kandydata [WIDEO]](img/photos/113824/90x60/xyz.jpg)






