U-18: Karygodne zachowanie Francuza w meczu z Polską. Zrobił to zaraz po rozmowie z trenerem [WIDEO]

U-18: Karygodne zachowanie Francuza w meczu z Polską. Zrobił to zaraz po rozmowie z trenerem [WIDEO]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Janekx89 [Twitter]

W niedzielnym spotkaniu reprezentacji Polski do lat 18 z Francją sędzia główny pokazał aż cztery czerwone kartki. „Trójkolorowi” ewidentnie polowali na biało-czerwonych.

Mecz reprezentacji Polski do lat 18 z Francją odbił się szerokim echem. Biało-czerwoni wygrali z „Trójkolorymi” 3:2 po bramkach Oliwiera Sławińskiego, Olafa Kozłowskiego oraz Kacpra Masiaka. Spotkanie rozgrywane w Limoges nie trwało pełnych 90 minut, a zostało zakończone w 77. Wszystko przez to, że czterech Francuzów zostało ukaranych czerwonymi kartkami. Po ostatnim upomnieniu dla Darnella Bile na murawie doszło do przepychanek.

Bardzo ciekawy fragment meczu Polaków opublikował na Twitterze Janekx89. Widać na nim, jak jeden z Francuzów rozmawia z trenerem, by zaraz po tym zbliżyć się do jednego z polskich zawodników i go uderzyć. Pierwsza próba nie zakończyła się sukcesem, ale po drugiej nasz zawodnik upadł na murawę.

Piłkarzem, który uderzył reprezentanta Polski, był nie kto inny jak Bile, który zaraz po tym został ukarany kartką za inny ostry faul.

Dzięki wygranej z Francją reprezentacja Polski triumfowała w całym Tournoi de Limoges. Wcześniej pokonała Szkocję i Estonię po 1:0.Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Dele Alli zniknął Dele Alli zniknął Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy