U-20: Zagraniczne powołania Magiery

U-20: Zagraniczne powołania Magiery
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Łączy Nas Piłka

Jacek Magiera ogłosił zagraniczne powołania na najbliższe mecze reprezentacji Polski do lat 20.

Przygoda Magiery z kadrą U-20 nie rozpoczęła się zbyt dobrze. We wrześniu biało-czerwoni przegrali bowiem z Włochami (0:3) oraz Szwajcarią (0:1).

W październiku polskich piłkarzy czekają kolejne spotkania w ramach Turnieju Ośmiu Narodów. Tym razem podopieczni Magiery zmierzą się z Czechami i Holandią (dokładnie 11 i 15 października).

Selekcjoner powołał na te mecze pięciu zawodników grających na co dzień poza granicami Polski. Nową twarzą w jego reprezentacji będzie Marcel Zylla. Ofensywny pomocnik Bayernu (rocznik 2000) na koncie ma tylko jeden występ w polskiej kadrze U-19. Wcześniej był powoływany do niemieckich reprezentacji.

Zagraniczne powołania Magiery:

Bramkarz:
Marcin Bułka (Chelsea).
Pomocnicy: Marcel Zylla (Bayern), David Kopacz (Stuttgart).
Atakujący: Jakub Bednarczyk (Bayer), Dominik Steczyk (1. FC Nürnberg).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy