U-20: Zagraniczne powołania Magiery

U-20: Zagraniczne powołania Magiery
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Łączy Nas Piłka

Jacek Magiera wysłał zagraniczne powołania do reprezentacji Polski U-20 na listopadowe spotkania z Portugalią i Ukrainą.

W październiku kadra do lat 20 odniosła pierwsze zwycięstwo pod wodzą Magiery, wygrywając 3:0 z Czechami. Niestety kilka dni później uległa już Holandii 1:4.

Na najbliższe mecze 41-latek powołał siedmiu graczy występujących na co dzień za granicą. Na liście są nowe twarze - Karol Niemczycki (bramkarz, NAC Breda) oraz Adrian Stanilewicz (defensywny pomocnik, Bayer). Ten drugi ma na koncie występy w reprezentacji Niemiec do lat 16.

Polacy zmierzą się z Portugalią 15 listopada w Algarve. Mecz z Ukrainą odbędzie się cztery dni później w Bielsku-Białej.

Zagraniczne powołania Magiery:

Jakub Bednarczyk (Bayer);
Adrian Stanilewicz (Bayer);
Marcel Zylla (Bayern);
Marcin Bułka (Chelsea);
Karol Niemczycki (NAC Breda);
Dominik Steczyk (1. FC Nürnberg);
David Kopacz (Stuttgart).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] Robert Lewandowski reaguje na artykuł „Der Spiegel”. Polak wydał obszerne oświadczenie [OFICJALNIE] CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje CONMEBOL odwoła marcowe mecze eliminacji Mistrzostw Świata? Wszystko na to wskazuje OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji OFICJALNIE: Szymon Marciniak sędzią hitowego meczu w Grecji Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego Leicester City blisko transferu napastnika. Ma być długoterminowym następcą Vardy'ego U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] U-21: Zagraniczne powołania do reprezentacji Polski na marcowe zgrupowanie [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! OFICJALNIE: Rúben Amorim z nową umową w Sportingu. Cóż za klauzula! Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski: Poznaliśmy drugiego sparingpartnera przed EURO 2020 [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy