Unai Emery: Poprowadzę Spartak Moskwa!

Unai Emery: Poprowadzę Spartak Moskwa! fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Daily Mail

Były menadżer Valencii, Unai Emery, potwierdził, że kolejnym klubem w jego karierze zostanie rosyjski Spartak Moskwa.

Tym samym potwierdziły się spekulacje dotyczące hiszpańskiego menadżera, który po sezonie rozstał się z ekipą „Nietoperzy”. Jeszcze wczoraj informowaliśmy o możliwości jego przenosin do Rosji, dzisiaj już ta wiadomość została oficjalnie potwierdzona przez samego zainteresowanego:

- Nadszedł czas aby opuścić Hiszpanię. Oferta ze Spartaka była najbardziej interesująca z tych, które otrzymałem. Miałem kontakt z klubami z Grecji, Portugalii oraz dwóch innych z Rosji. Nie obawiam się mrozów panujących we wschodniej Europie. Przyzwyczaje się do tego – zakończył żartobliwie nowy trener Spartaka.

Unai Emery prowadził drużynę Valencii przez 4 lata, wygrał z tą drużyną 101 spotkań na 203 rozegrane. W tym sezonie "Nietoperze" zakończą rozgrywki Primiera Division na 3 miejscu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego” Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy