Undiano Mallenco sędzią meczu Polska – Szkocja

Undiano Mallenco sędzią meczu Polska – Szkocja
Karol Czyżowicz
Karol Czyżowicz
Źródło: Transfery.info

Hiszpan Alberto Undiano Mallenco poprowadzi wtorkowe spotkanie eliminacji do Euro 2016 w Warszawie, w którym to Polska zagra ze Szkocją.

Asystentami 42-latka będą Roberto Díaz Pérez del Palomar i Raúl Cabanero Martínez. Za bramkami staną zaś Carlos Gómez i Javier Estrada. Sędzią technicznym będzie Pau Cebrián Devís.

Mallenco w tym sezonie poprowadził już trzy starcia w La Liga oraz dwa w Lidze Mistrzów. Był rozjemcą w pamiętnym meczu play-off pomiędzy Łudogorcem a Steauą oraz hitowego starcia Bayernu Monachium z Manchesterem City.

Polacy po dwóch spotkaniach w eliminacjach do Euro 2016 zajmują pierwsze miejsce w grupie z kompletem punktów. Szkoci w swoim pierwszym meczu ulegli Niemcom, zaś w sobotę pokonali Gruzję.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy