Utalentowany stoper wzmocni Chelsea?

Utalentowany stoper wzmocni Chelsea?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sky Sports

<b>Wicemistrz Anglii, Chelsea Londyn już wkrótce może zakontraktować na stałe 23-letniego obrońcę rodem z Serbii, Branislava Ivanovicia.</b><br><br> W lecie utalentowany defensor bardzo dobrze spisywał się n(...)

Wicemistrz Anglii, Chelsea Londyn już wkrótce może zakontraktować na stałe 23-letniego obrońcę rodem z Serbii, Branislava Ivanovicia.

W lecie utalentowany defensor bardzo dobrze spisywał się na mistrzostwach Europy do lat 21 i zwrócił uwagę wielu czołowych klubów. ''The Blues'' podjęli wówczas decyzję o półrocznej "obserwacji" zawodnika. Według napływających informacji działacze brytyjskiego klubu porozumieli się z włodarzami Lokomotiwu Moskwa na temat kwoty odstępnego za zawodnika. Od podpisania kontraktu dzieli go już tylko szczęśliwe przebrnięcie testów medycznych.

Wychowanek FK Srem Sremska Mitrovica przed transferem do drużyny Avrama Granta grał w OFK Belgrad i wymienionym wcześniej Lokomotiwie.

"Branko" jest już drugim nabytkiem trzeciej w tabeli Chelsea po napastniku, Nicolasie Anelce z Boltonu.

Więcej na temat: Rosja Anglia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy