Vagner Love trafi na Stamford Bridge?

Vagner Love trafi na Stamford Bridge?
Redakcja
Redakcja
Źródło: tribalfootball

Kolejny klub dołączył do pościgu po brazylijskiego napastnika - Vagnera Love'a.<br> <br> Utalentowany zawodnik CSKA jest na szczycie życzeń trenera Chelsea - Avrama Granta, który podobno na bieżąco ogląda po(...)

Kolejny klub dołączył do pościgu po brazylijskiego napastnika - Vagnera Love'a.

Utalentowany zawodnik CSKA jest na szczycie życzeń trenera Chelsea - Avrama Granta, który podobno na bieżąco ogląda poczynania Brazylijczyka.

Według TUTTOSPORT Chelsea chciałaby pozyskać Vagnera już w styczniu.

Zainteresowanie tym zawodnikiem wyraziły już drużyny takie jak Napoli, Fiorentina, Sevilla, PSV czy Manchester City.

Więcej na temat: Brazylia Rosja Anglia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy