Valbuena blisko Lyonu

Valbuena blisko Lyonu
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Marca

Mathieu Valbuena jest blisko powrotu do ojczyzny. Ma zagrać w Olympique Lyon.

30-latek niemal równy rok temu opuścił Francję i przeniósł się za siedem milionów euro z Marsylii do Dynama Moskwa. W Rosji dotąd wystąpił w 29 meczach, w których strzelił cztery gole i popisał się 13 asystami.

Pomocnikowi ma się już jednak nie do końca podobać na Wschodzie, w dodatku jego klub został wykluczony z europejskich pucharów, a dla samego piłkarza bardzo ważne jest regularne pokazywanie się na arenie międzynarodowej, bowiem wychowanek Libourne chce wziąć udział w przyszłorocznych Mistrzostwach Europy, które odbędą się w jego ojczyźnie.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. EA Sports bez licencji na Romę! FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. EA Sports bez licencji na Romę! OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] OFICJALNIE: Komplet strojów Wisły Kraków na nowy sezon [WIDEO] Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Arsenal coraz bliżej przejęcia Williana Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jagiellonia Białystok pracuje nad ściągnięciem Černycha Jorge Félix zagra w Sivassporze Jorge Félix zagra w Sivassporze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy