Valbuena blisko Lyonu

Valbuena blisko Lyonu
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Marca

Mathieu Valbuena jest blisko powrotu do ojczyzny. Ma zagrać w Olympique Lyon.

30-latek niemal równy rok temu opuścił Francję i przeniósł się za siedem milionów euro z Marsylii do Dynama Moskwa. W Rosji dotąd wystąpił w 29 meczach, w których strzelił cztery gole i popisał się 13 asystami.

Pomocnikowi ma się już jednak nie do końca podobać na Wschodzie, w dodatku jego klub został wykluczony z europejskich pucharów, a dla samego piłkarza bardzo ważne jest regularne pokazywanie się na arenie międzynarodowej, bowiem wychowanek Libourne chce wziąć udział w przyszłorocznych Mistrzostwach Europy, które odbędą się w jego ojczyźnie.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy