Valencia chce 15 milionów euro za Albę

Valencia chce 15 milionów euro za Albę fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sport

Valencia wystosowała pismo do Barcelony, w którym jednoznacznie określiła swoje żądania finansowe w kwestii transferu Jordiego Alby. "Nietoperze" chcą za niego dostać 15 milionów euro.

Według "Superdeporte" Valencia wysłała specjalne pismo do Barcelony i w nim określiła swoje oczekiwania finansowe w związku z transferem Jordiego Alby do stolicy Katalonii. Barça będzie musiała wyłożyć za lewego obrońcę reprezentacji Hiszpanii co najmniej 15 milionów euro.

Po ustaleniu indywidualnych szczegółów kontraktu zawodnika, Barcelona zaproponuje klubowi z Estadio Mestalla trzy miliony euro w zmiennych oraz stałą kwotę w wysokości 12 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 100 najlepszych trenerów wszech czasów według „FourFourTwo”. Doceniono dwóch byłych selekcjonerów Polski 100 najlepszych trenerów wszech czasów według „FourFourTwo”. Doceniono dwóch byłych selekcjonerów Polski Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Lech Poznań nadrabia zaległości z Rakowem Częstochowa. Świetna wiadomość dla Johna van den Broma Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Jakub Kiwior chwalony przez brytyjskie media. Znakomity występ i heroiczna obrona [WIDEO] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy