Valencia zmieni właściciela?! Tajemniczy wpis malezyjskiego księcia

Valencia zmieni właściciela?! Tajemniczy wpis malezyjskiego księcia
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Marca

Książę koronny Johora, Tunku Ismail ibni Sultan Ibrahim, ma ponownie sposobić się do złożenia ewentualnej oferty dotyczącej dokonania przejęcie pakietu kontrolnego w Valencii od Petera Lima - poinformowała „Marca”.

Wokół ekipy z Estadio Mestalla panuje w dalszym ciągu bardzo napięta atmosfera, która została zapoczątkowana od zwolnienia trenera Marcelino oraz dyrektora sportowego Mateu Alemany’ego w 2019 roku.

Od tego czasu „Nietoperze” zaczęli borykać się ze sporymi problemami sportowymi i później także finansowymi, które zaczęły narastać od momentu wybuchu pandemii koronawirusa.

Ten stan rzeczy sprawił, że Valencia nie liczy się obecnie w grze o zajęcie jednych z czołowych miejsc w LaLidze i walczy jedynie o uplasowanie się gdzieś w środku tabeli.

Niewykluczone, że ten stan rzeczy mógłby ulec zmianie po przejęciu klubu przez nowego inwestora w osobie księcia koronnego Johora.

Dziennikarze „Marki” uważają, że Tunku Ismail ibni Sultan Ibrahim dał ku temu wyraźny sygnał, zamieszczając na Instagramie kilka zdjęć przedstawiających ujęcia z zaczerpniętymi danymi z międzynarodowych raportów na temat wartości gospodarczej i sportowej hiszpańskiego zespołu, które okrasił umieszczeniem zastanawiającej się emotki.

Wspomniane źródło podkreśla, że Malezyjczyk, żyjący w dobrych relacjach z obecnym właścicielem - Peterem Limem, próbował już w przeszłości przejąć kontrolę nad ekipą z Estadio Mestalla, ale za każdym razem usłyszał ze strony singapurskiego biznesmena, że „Nietoperze” nie są na sprzedaż.

Teraz także z obozu Valencii nie docierają żadne sygnały, które miałyby świadczyć o zmianie stanowiska w tej sprawie.

Ponadto „Marca” wskazuje na to, że szacowana wartość hiszpańskiej drużyny opiewająca na 408 milionów euro nie jest nazbyt wiarygodna z uwagi na fakt, że Lim zainwestował w zespół 254 miliona euro i udzielił mu pożyczki w wysokości 54,5 miliona euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Bayern Monachium musi zacząć rozglądać się za następcą Flicka. Możliwe CZTERY opcje Bayern Monachium musi zacząć rozglądać się za następcą Flicka. Możliwe CZTERY opcje Thomas Müller szczerze o odejściu Flicka: Nie musi nam podawać powodu Thomas Müller szczerze o odejściu Flicka: Nie musi nam podawać powodu Grzegorz Krychowiak znowu zachwyca w Rosji. Reprezentant Polski coraz bliżej rekordowego sezonu Grzegorz Krychowiak znowu zachwyca w Rosji. Reprezentant Polski coraz bliżej rekordowego sezonu Lech Poznań: Maciej Skorża po porażce z Rakowem Częstochowa Lech Poznań: Maciej Skorża po porażce z Rakowem Częstochowa Premier League: Skomplikowana sytuacja w czołówce. Nawet czwarta lokata może nie dać West Hamowi debiutanckiego udziału w Lidze Mistrzów Premier League: Skomplikowana sytuacja w czołówce. Nawet czwarta lokata może nie dać West Hamowi debiutanckiego udziału w Lidze Mistrzów Tammy Abraham z transferem w górnych rejonach tabeli Premier League?! Tammy Abraham z transferem w górnych rejonach tabeli Premier League?! Tottenham nastawia się na rozstanie z Mourinho Tottenham nastawia się na rozstanie z Mourinho

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy