Van Gaal ponownie w Premier League?!
2017-12-20 23:42:53; Aktualizacja: 7 lat temu
Swansea City intensywnie poszukuje menadżera po zwolnieniu Paula Clementa.
Walijczycy zajmują ostatnie miejsce w Premier League i szukają trenera z doświadczeniem umożliwiającym myślenie o utrzymaniu w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Według „Daily Mirror” jednym z najpoważniejszych kandydatów do tej posady jest Louis van Gaal, były menadżer Manchesteru United (w latach 2014-2016). Za jego rywali uważa się Slavena Bilicia, Tony'ego Pulisa i Ronalda Koemana (ale wiadomo już, że były menadżer Evertonu ma zamiar odpocząć od piłki).
Dzieje się to niedługo po tym, jak 66-letni Holender przyznał, że wizja starcia się z United może przekonać go do powrotu na ławkę trenerską, pomimo wcześniejszych deklaracji o przejściu na emeryturę (później prostowanych). - Powiedziałem, że nie będę więcej prowadził klubu. Ale mogę zrobić wyjątek. Jeśli duży angielski klub, złoży mi propozycję, mogę się zgodzić. Wszystko, żeby dostać szansę pokonania Manchesteru United.
„The Guardian” z kolei nie pisze bezpośrednio o van Gaalu, jednak dodaje, że w kuluarach nie wspomina się nazwiska Pulisa, który wcześniej przez media był uważany za jednego z głównych kandydatów do zastąpienia Clementa.
Angielskie dzienniki zgadzają się co do jednego – Swansea chce menadżera z dużym doświadczeniem na poziomie Premier League, więc nie ma mowy o zagranicznym debiutancie.



![Udany wieczór Victora Osimhena. Pobił rekord tureckiej legendy [WIDEO]](img/photos/107364/170x113/victor-osimhen.jpg)



![Real Madryt wygrywa w hicie Ligi Mistrzów! Jude Bellingham z przełamaniem [WIDEO]](img/photos/101977/170x113/jude-bellingham.jpg)



![Udany wieczór Victora Osimhena. Pobił rekord tureckiej legendy [WIDEO]](img/photos/107364/90x60/victor-osimhen.jpg)



![Real Madryt wygrywa w hicie Ligi Mistrzów! Jude Bellingham z przełamaniem [WIDEO]](img/photos/101977/90x60/jude-bellingham.jpg)





