Vanderlei Luxemburgo zakażony koronawirusem [OFICJALNIE]

Vanderlei Luxemburgo zakażony koronawirusem [OFICJALNIE]
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Twitter

Test na obecność COVID-19 w organizmie dał pozytywny wynik u Vanderleia Luxemburgo.

Szkoleniowiec Palmeiras wyznał za pomocą swoich mediów społecznościowych, że został zakażony koronawirusem.
„Mój test na obecność COVID-19 okazał się pozytywny. Znajduję się już na kwarantannie, którą przechodzę w domu” – rzekł.

Jak poinformował 68-latek, który z racji wieku jest w grupie ryzyka, choroba przebiega u niego bezobjawowo, a on sam zbytnio się nie obawia, gdyż został otoczony opieką klubowych lekarzy.

Vanderlei Luxemburgo przez ekipę z São Paulo został zatrudniony w połowie grudnia 2019 roku, wracając tym samym na „stare śmieci”. Doświadczony trener wcześniej odpowiadał za wyniki m.in. Santosu, Cruzeiro czy Atlético Mineiro. W Europie swego czasu współpracę z Brazylijczykiem nawiązał Real Madryt, ale związek przetrwał niespełna rok.

Bez wątpienia największe sukcesy 68-latek odnosił na krajowym podwórku, a jest to pięć tytułów mistrzowskich i Puchar Brazylii. Warto także pamiętać, iż w latach 1998-2000 Luxemburgo pełnił rolę selekcjonera reprezentacji „Canarinhos”, a zespół pod jego wodzą wygrał Copa América.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van Persie rozpoczyna karierę trenerską [OFICJALNIE] Van Persie rozpoczyna karierę trenerską [OFICJALNIE] Premier League: Sezon 2020/2021 zostanie uznany za ważny po rozegraniu połowy spotkań Premier League: Sezon 2020/2021 zostanie uznany za ważny po rozegraniu połowy spotkań Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Ryan Sessegnon opuści Tottenham?! Możliwa hitowa przeprowadzka Ryan Sessegnon opuści Tottenham?! Możliwa hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy