Verratti zostaje w Paryżu

Verratti zostaje w Paryżu
Redakcja
Redakcja
Źródło: Football Espana

Marco Verratti znalazł się na na celowniku Realu Madryt. Jednak agent włoskiego pomocnika oświadczył, że jego klient nigdzie się nie wybiera.

Włoch dołączył do drużyny Paris Saint-Germain w lecie 2012 roku i stał się od razu jednym z podstawowych piłkarzy trenera Carlo Ancelottiego.  Spekulacje dotyczące transferu Verrattiego do Realu są właśnie związane z osobą szkoleniowca paryskiego klubu, który  jest łączony z ewentualnym zastąpieniem Jose Mourinho w ekipie z Madrytu i chciałby tam zabrać ze sobą swojego rodaka.  Jednak agent Verrattiego Donato di Campli zapowiedział, że jego klient zostaje w Paryżu na następny sezon.

- Na początku chciałem zaprzeczyć plotkom, że jestem w Madrycie i negocjuję kontrakt Marco - powiedział di Campli - Nie ma tematu Realu, jeśli ktokolwiek jest zainteresowany zatrudnieniem mojego klienta, musi najpierw rozmawiać z jego klubem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Lista wszystkich piłkarzy łączonych ze „Srokami” Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Legia Warszawa z decyzją w sprawie przyszłości Czesława Michniewicza Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Wielki skandal na Słowacji. Mecz Spartak Trnawa - Slovan Bratysława przerwany przez bójkę kibiców [WIDEO] Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Sergio Reguilón o przerwaniu meczu Newcastle United - Tottenham. „Piłka nożna nie jest najważniejsza” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Czesław Michniewicz po porażce Legii Warszawa z Lechem Poznań. „Jest element, którego nie da się wytrenować” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Lech Poznań: Maciej Skorża sprowokował Czesława Michniewicza. „Zastosowałem pewną grę przed meczem” Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO] Eredivisie: Chwile grozy podczas fety kibiców Vitesse [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy