Viaplay wykupiło wyłączne prawa do transmitowania Mistrzostw Świata kobiet w 2023 roku [OFICJALNIE]

Viaplay wykupiło wyłączne prawa do transmitowania Mistrzostw Świata kobiet w 2023 roku [OFICJALNIE] fot. Viaplay
Michał Niklas
Michał Niklas
Źródło: Viaplay

Użytkownicy Viaplay za dwa lata będą mieli możliwość obejrzenia wszystkich 64 spotkań Mistrzostw Świata kobiet.

Platforma streamingowa Viaplay, należąca do szwedzkiego przedsiębiorstwa z branży mediowo-rozrywkowej, NENT Group, wystartuje w Polsce w sierpniu 2021 roku. Wejście na polski rynek mediów sportowych ma niezwykle konkretne - na start uzyskali prawa do transmitowania meczów Bundesligi, Ligi Europy czy też Ligi Konferencji Europy.

Na Viaplay sporo będzie też kobiecej piłki. Fani żeńskiego futbolu obejrzą na platformie mecze żeńskiej Bundesligi, hiszpańskiej Liga Iberdrola czy też duńskiej Gjensidige Kvindeliga. Każdego roku będzie można tam zobaczyć transmisje na żywo ponad 100 spotkań żeńskiej odmiany najbardziej popularnej dyscypliny sportowej na świecie.

Wisienką na torcie promocji kobiecej piłki nożnej, na której niezwykle zależy przedstawicielom NENT Group, będą Mistrzostwa Świata kobiet w 2023 roku. Kibice, za pośrednictwem Viaplay, obejrzą wszystkie 64 mecze najważniejszej imprezy piłkarskiej w żeńskim futbolu. Jeśli na ten turniej awansuje reprezentacja Polski, wszystkie mecze „Orlic" będą dostępne do obejrzenia za darmo. Transmisje odbędą się z udziałem polskich komentatorów oraz ekspertów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Jest porozumienie z Andrijem Szewczenką [vZbirna] Reprezentacja Polski: Jest porozumienie z Andrijem Szewczenką [vZbirna] Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Real Madryt: Pięć przyszłych gwiazd na radarze „Królewskich” Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem Christian Eriksen o krok od podpisania kontraktu z nowym zespołem FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie FC Barcelona: Ousmane Dembélé nie zjawił się dzisiaj w klubie OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bryan Reynolds wypożyczony z AS Romy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy OFICJALNIE: Bartosz Kwiecień zagra na zapleczu Ekstraklasy Transfer Tanguya Ndombele uzależniony od jednego warunku finansowego Transfer Tanguya Ndombele uzależniony od jednego warunku finansowego

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy