Viaplay z hitowym transferem komentatora. Poznaliśmy nazwiska czterech członków redakcji [OFICJALNIE]

Viaplay z hitowym transferem komentatora. Poznaliśmy nazwiska czterech członków redakcji [OFICJALNIE] fot. Viaplay
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Viaplay

Viaplay potwierdziło nawiązanie współpracy z Rafałem Wolskim. To jednak nie wszystko.

„Do zespołu Viaplay w Polsce, kierowanego przez Pawła Wilkowicza, który w lipcu tego roku objął stanowisko szefa redakcji sportowej, dołączają niezwykle doświadczeni oraz dobrze znani polskim widzom dziennikarze - Rafał Wolski, Piotr Domagała, Michał Zachodny oraz Tomasz Urban. Będą oni współtworzyć zespół odpowiedzialny za przygotowanie najwyższej jakości relacji z wydarzeń, które są częścią sportowego portfolio serwisu streamingowego Viaplay” - czytamy w komunikacie.

Wolski przez 15 lat był komentatorem Canal+ Sport. Ze stacją pożegnał się jakiś czas temu, a w trakcie EURO 2020 współpracował z Telewizją Polską, komentując mecze do fazy 1/8 finału turnieju.

Domagała również odszedł niedawno z Canal+ Sport, gdzie komentował głównie spotkania Premier League, LaLigi oraz Ekstraklasy.

Urban, ekspert od piłki niemieckiej, zakończył z kolei współpracę z Eleven Sports.

Viaplay już teraz ma w swojej ofercie między innymi Bundesligę, Superpuchar Niemiec, Ligę Europy i Ligę Konferencji Europy. Od 2022 roku platforma będzie pokazywała również mecze Premier League.

Viaplay w Polsce od 3 sierpnia. Potwierdzono cenę miesięcznej subskrypcji [OFICJALNIE]

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk OFICJALNIE: Miedź Legnica z czwartym letnim transferem. Beniaminek sięga po młodzieżowca z RB Lipsk Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu Manchester City wypracował porozumienie. Gabriel Jesus o krok od hitowego transferu OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola OFICJALNIE: Szybko poszło. Nowy klub Janusza Gola Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Newcastle United o krok od przeprowadzenia długo wyczekiwanego transferu Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję Richarlyson szczerze o swojej orientacji: Świat nie jest przygotowany na tę dyskusję OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County OFICJALNIE: Wayne Rooney odchodzi z Derby County Manchester City kupuje za 42 miliony funtów Manchester City kupuje za 42 miliony funtów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy