Vicente do Tottenhamu?
2009-11-09 23:09:43; Aktualizacja: 15 lat temu
Według "Daily Mirror" Tottenham jest bardzo poważnie zainteresowany sprowadzeniem Vicente. Piłkarz Valencii miałby stanowić rozwiązanie problemów angielskiego zespołu na lewej stronie pomocy.<BR><BR>Pierw(...)
Pierwotnie Harry Redknapp - jeszcze w letnim oknie transferowym - pragnął transferu Martina Petrova z Manchesteru City. Kiedy okazało się to niemożliwym, nakazał sondowanie sytuacji innych zawodników na tę pozycję. W taki sposób dowiedział się o niepewnej sytuacji Vicente w andaluzyjskim klubie.
28-letni piłkarz nie cieszy się zaufaniem trenera Valencii, Unaia Emery'ego. Dodatkowo problemy finansowe, z którą wciąż "Nietoperze" sobie poradzić nie potrafią, sprawia, że Tottenham może liczyć na wytargowanie korzystnej kwoty transferowej.