Villa: Nie przyszedłem tu na emeryturę

Villa: Nie przyszedłem tu na emeryturę
Redakcja
Redakcja
Źródło: Al Primer Toque

David Villa udzielił wywiadu, w którym wypowiedział się o swoich odczuciach po pierwszych meczach w Major League Soccer.

33-letni Hiszpan od czerwca jest zawodnikiem New York City FC. Na swój debiut w oficjalnym spotkaniu nowojorskiego musiał czekać długo, bo nowy sezon wystartował na początku marca. W obu pierwszych spotkaniach Villa przebywał na boisku 180 minut, a dodatkowo strzelił jedną bramkę i zanotował dwie asysty. Teraz podzielił się przemyśleniami o swoich początkach w Stanach Zjednoczonych:

- Jestem bardzo szczęśliwy, gdyż jestem w dobrym dla siebie momencie. Nowa rzeczywistość jest dla mnie inspirująca, szczególnie ta poza boiskiem. Nie spodziewałem się aż tylu widzów na trybunach, ponieważ ciężko znaleźć miejsce dla piłki nożnej w Nowym Jorku. Nie przyszedłem tu, by móc spokojnie zakończyć karierę - powiedział

- Xavi? Rozmawiałem z nim i mam nadzieję, że pewnego dnia do mnie dołączy. Teraz jednak woli pozostać w Barcelonie - dodał.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Edi Andradina wskazał najważniejszych dla siebie i najlepszych trenerów. „Vanderlei Luxemburgo mówił, że jestem gruby” Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Serie A: Składy na Juventus - Sampdoria. Zmiana w bramce [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Zabrze [OFICJALNIE] Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Stefano Pioli: Zakażmy wracania z piłką na własną połowę Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] Mattia Destro strzelił gola z butelką w ręku [WIDEO] OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: 23-letni Jonathan Diba-Musangu skazany na 24 lata więzienia OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany OFICJALNIE: Ostre oświadczenie w sprawie meczu CONCACAF League. Wiceprezydent Surinamu ukarany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy