Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem”

Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Vinícius Júnior [Twitter]

Real Madryt wygrał w niedzielnym Klasyku z FC Barceloną, niemalże pieczętując mistrzowski tytuł. Po spotkaniu aktywny w mediach społecznościowych był Vinícius Júnior, który w wymowny sposób skomentował wpis dotyczący Fermína Lópeza.

Niedzielny Klasyk zagwarantował masę emocji, zwrotów akcji i kilka kontrowersji. Nie pochylając się już nad decyzjami sędziów, Real Madryt wygrał 3:2 po trafieniu Jude'a Bellinghama z 91. minuty.

Półfinaliści Ligi Mistrzów natrudzili się, by sięgnąć po komplet punktów. Wcześniej musieli dwukrotnie gonić wynik, co udało się dzięki świetnemu występowi nieocenionego Lucasa Vázqueza.

Oczywiście, na murawie buzowało od emocji. Między niektórymi zawodnikami iskrzyło. Ponownie w centrum wydarzeń znalazł się Vinícius Júnior.

Na chwilę przed 60. minutą Fermín López wpadł w polu karnym na Antonio Rüdigera, domagając się odgwizdania rzutu karnego - sędzia natychmiast odrzucił te sugestie.

Niecałe dziesięć minut później młodziutki pomocnik „Dumy Katalonii” dopiął swego, notując trafienie po sporym zamieszaniu. 20-latek niezwłocznie podbiegł pod trybunę Realu, kopiując cieszynkę Jude'a Bellinghama.

Po końcowym gwizdku jeden z kibiców „Królewskich” odniósł się do tego zdarzenia. Pod porównującą grafiką napisał: „On myśli, że jest Jude'em Bellinghamem”. Wymownie odniósł się do tego  Vinícius Júnior, wstawiając płaczącą ze śmiechu emotkę.

Kontrowersyjny Brazylijczyk notuje kolejny bardzo udany sezon. Na przestrzeni 32 występów uzbierał 19 trafień i jedenaście finalnych podań.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Wysokość klauzuli Benjamina Šeško ustalona. Tyle będzie kosztował latem Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Trzech kandydatów do zastąpienia Xaviego w FC Barcelonie Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Legia Warszawa zainteresowana niemieckim skrzydłowym Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Chelsea dopięła swego. Słowne porozumienie w sprawie transferu wielkiego talentu Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Rafael Benítez rywalem... Marka Papszuna w walce o prestiżową posadę Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Jagiellonia Białystok ratuje punkt w samej końcówce. Powrót na fotel lidera [WIDEO] Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?! Sensacyjny zwrot akcji w sprawie José Mourinho. To będzie jego nowy klub?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy