Vuković: Kulenović? Nikt z „Żylety” na niego nie gwizdał

Vuković: Kulenović? Nikt z „Żylety” na niego nie gwizdał fot. FotoPyk
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Legionisci.com

Aleksandar Vuković pojawił się na konferencji prasowej przed czwartkowym meczem przeciwko Rangers FC.

Po wyeliminowaniu z rozgrywek Atromitosu w ostatniej rundzie eliminacji do Ligi Europy ekipę wicemistrzów Polski czeka zdecydowanie trudniejsze wyzwanie. Jej rywalem będzie bowiem dobrze dysponowane w ostatnim czasie Rangers FC.

W środę na Łazienkowskiej odbyła się konferencja prasowa przez wspomnianym starciem. Trener stołecznego klubu, Aleksandar Vuković, został między innymi zapytany o sytuację, która miała miejsce przy okazji meczu ligowego przeciwko Zagłębiu Lubin.

Wówczas to schodzący z boiska Sandro Kulenović został „nagrodzony” przez kibiców gwizdami. Serb postanowił skomentować tę sprawę.

- Niektórzy słyszą to, co chcą słyszeć. To nie była pierwsza taka sytuacja, bo przy okazji spotkania z Atromitosem również nie został dobrze pożegnany przez fanów. Warto jednak zaznaczyć, że dezaprobatę w postaci gwizdów nie wykazywała „Żyleta” (trybuna zajmowana przez najzagorzalszych sympatyków Legii), lecz z innych rejonów stadionu. Głosy co do niego mamy podzielone. Są tacy, którzy wiedzą, że on zostawia na boisku serce. Nie obawiam się o jego głowę. To silny chłopak z charakterem — powiedział 39-latek.

Vuković został również zapytany o ewentualną zmianę na pozycji numer „9” oraz relacje z Carlitosem.

- Nasz wybór w tej kwestii jest oczywisty. Na dziesiątce bardzo dobrze sprawia się Walerian Gwilia. Z Hiszpanem nie rozmawiałem, bo uważam, że to normalna sytuacja, że ktoś nie gra. Profesjonalny piłkarz musi zapracować na swoją szansę. On nie jest skreślony — kończy Serb.

Spotkanie pomiędzy Legią a Rangers FC zostanie rozegrane w czwartek. Początek starcia o godzinie 20.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że  wybieram selekcjonerów...” Messi udzielił bardzo ciekawego wywiadu. „Ludzie uważają, że wybieram selekcjonerów...” Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Ajax dopina letni transfer Antony'ego. Skrzydłowy jest już po testach medycznych Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Liga Mistrzów: Telewizja Polska wybrała mecze, które pokaże w najbliższych tygodniach Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Boniek namaścił następcę. OFICJALNIE: Marek Koźmiński rozpoczyna walkę o posadę prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Hit transferowy w krakowskiej „okręgówce”. OFICJALNIE: Kumah w Wieczystej Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Ekstraklasa: Sześć klubów na polowaniu w Hiszpanii. Walczą o jednego napastnika! Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie Manchester City: Ciąg dalszy problemów. UEFA planuje wszcząć następne dochodzenie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy