„W Hiszpanii czułem się odrzucony”

„W Hiszpanii czułem się odrzucony” fot. Transfery.info
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: La Directa

Były obrońca Barcelony Oleguer oznajmił, że reprezentacja Hiszpanii sprawiła, że czuł się odrzucony.

Zagorzały zwolennik niepodległości Katalonii wystąpił w ponad 150 meczach w barwach „Blaugrany” w latach 2002-2008, zdobywając w tym czasie dwa tytuły Mistrza Hiszpanii oraz jeden Ligi Mistrzów, ale nigdy nie reprezentował kraju swoich rodziców.

- Nie czułem się reprezentantem czy emocjonalnie związanym z innym klubem lub federacją — skomentował Oleguer. - Reprezentacja Hiszpanii sprawiła, że czułem się jak wyrzutek — dodał.

- Kiedy mówię o braku chęci do gry dla Hiszpanii, nie mówię, że nie chciałbym występować na Mistrzostwach Świata. Nie byłem zainteresowany grą dla „La Furia Roja”, bo nie zgadzam się z opresją ze strony różnych ludzi, a także z wieloma innymi aspektami — skwitował.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice: Mecz Ekstraklasy przerwany [AKTUALIZACJA] Gonçalo Feio dostanie hitowe wzmocnienie z MLS?! Legia Warszawa rozpoczęła negocjacje Gonçalo Feio dostanie hitowe wzmocnienie z MLS?! Legia Warszawa rozpoczęła negocjacje Mateusz Kochalski zabrał głos w sprawie przyszłości Mateusz Kochalski zabrał głos w sprawie przyszłości Dwóch piłkarzy odchodzi z Borussii Dortmund [OFICJALNIE] Dwóch piłkarzy odchodzi z Borussii Dortmund [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy