W końcu Krzysztof Piątek! Premierowe gole Polaka po transferze

W końcu Krzysztof Piątek! Premierowe gole Polaka po transferze fot. FootColic [Twitter]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Krzysztof Piątek zdobył dwa premierowe gole dla İstanbul Başakşehir, a jego drużyna do przerwy remisuje z MKE Ankaragücü 2-2.

Krzysztof Piątek latem przeniósł się z Herthy do İstanbul Başakşehir.

Nad Bosforem liczono, że Polak z marszu okaże się ogromnym wzmocnieniem zespołu. Do pewnego momentu jednak rozczarowywał, a kibice oraz tureccy dziennikarze zaczęli się niecierpliwić.

Presja rosła do tego stopni, że zaczęto podważać zasadność tego ruchu.

Nikogo nie powinno to dziwić, bo Piątek w dziewięciu meczach nie strzelił nawet jednego gola.

Sytuacja zmieniła się w końcu w niedzielę. Drużyna 28-latka mierzy się z wyżej notowanym w tabeli MKE Ankaragücü.

İstanbul Başakşehir dwukrotnie przegrywał w tym spotkaniu i dwukrotnie do remisu doprowadzał 27-krotny reprezentant Polski. Po dłuższej przerwie Piątek mógł zatem odpalić swoje słynne pistolety.

Miejmy nadzieję, że nie były to sporadyczne wydarzenia w tym sezonie, a atakujący pójdzie za ciosem i dobry omen przerodzi się w serię.

Do przerwy na tablicy wyników 2-2.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Carlitos o krok od nowej drużyny. Kluby dogadane Carlitos o krok od nowej drużyny. Kluby dogadane Marzą o zatrudnieniu Zinédine'a Zidane'a. Zobaczymy, czy uda się go przekonać Marzą o zatrudnieniu Zinédine'a Zidane'a. Zobaczymy, czy uda się go przekonać Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Wisła Kraków zrezygnowała z transferu Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Puchar Polski: Składy na Piast Gliwice - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Szpital w Wiśle Kraków. Nowy uraz [OFICJALNIE] Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Nie tylko FC Barcelona. Roberto De Zerbi może być alternatywą dla giganta Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić Cracovia też szuka napastnika. Wiadomo, ile jest w stanie mu zapłacić

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy