W końcu Krzysztof Piątek! Premierowe gole Polaka po transferze

2023-11-05 14:46:53; Aktualizacja: 8 miesięcy temu
W końcu Krzysztof Piątek! Premierowe gole Polaka po transferze Fot. FootColic [Twitter]
Paweł Hanejko Źródło: Transfery.info

Krzysztof Piątek zdobył dwa premierowe gole dla İstanbul Başakşehir, a jego drużyna do przerwy remisuje z MKE Ankaragücü 2-2.

Krzysztof Piątek latem przeniósł się z Herthy do İstanbul Başakşehir.

Nad Bosforem liczono, że Polak z marszu okaże się ogromnym wzmocnieniem zespołu. Do pewnego momentu jednak rozczarowywał, a kibice oraz tureccy dziennikarze zaczęli się niecierpliwić.

Presja rosła do tego stopni, że zaczęto podważać zasadność tego ruchu.

Nikogo nie powinno to dziwić, bo Piątek w dziewięciu meczach nie strzelił nawet jednego gola.

Sytuacja zmieniła się w końcu w niedzielę. Drużyna 28-latka mierzy się z wyżej notowanym w tabeli MKE Ankaragücü.

İstanbul Başakşehir dwukrotnie przegrywał w tym spotkaniu i dwukrotnie do remisu doprowadzał 27-krotny reprezentant Polski. Po dłuższej przerwie Piątek mógł zatem odpalić swoje słynne pistolety.

Miejmy nadzieję, że nie były to sporadyczne wydarzenia w tym sezonie, a atakujący pójdzie za ciosem i dobry omen przerodzi się w serię.

Do przerwy na tablicy wyników 2-2.