W pogoni za hat-trickiem? Robert Lewandowski po raz drugi [WIDEO]

2024-10-01 22:19:33; Aktualizacja: 3 godziny temu
W pogoni za hat-trickiem? Robert Lewandowski po raz drugi [WIDEO] Fot. Canal+ Sport
Paweł Hanejko Źródło: Transfery.info

FC Barcelona prowadzi już 4-0. Lwia w tym zasługa Roberta Lewandowskiego. Polak może pochwalić się w tym starciu Ligi Mistrzów już dwiema golami. Ponownie do siatki trafił zaraz po przerwie.

FC Barcelona w trybie atak. Drużyna z Katalonii ewidentnie nie podłamała się ostatnim niepowodzeniem w LaLidze, gdzie musiała uznać wyższość Osasuny (2-4) i pełna wigory przystąpiła do wtorkowej rywalizacji w Lidze Mistrzów. Również i z tymi rozgrywkami gracze Flicka mieli pewne porachunki, bo przecież w pierwszej kolejce przegrali z AS Monaco (1-2).

Tym razem wicemistrz nie zamierzał pozostawiać niczego przypadkowi. Już na wstępie do siatki trafił Robert Lewandowski, dla którego był to pierwszy gol w tej edycji Ligi Mistrzów. Później w ślad za kapitanem reprezentacji Polski poszli jeszcze Raphinha oraz Inigo Martinez i do przerwy na tablicy wyników było już 3-0.

Jeśli ktoś myślał, że Barcelona na tym poprzestanie, to mógł się miło zaskoczyć. Po zmianie stron lider LaLigi nie ustawał w atakach i bardzo dorzucił zdobycz numer cztery. Zamieszanie w polu karnym wykorzystał znów Lewandowski.

Piłkarze Flicka prowadzą zatem 4-0 i pewnie zmierzają po pierwszy triumf w bieżącej edycji Ligi Mistrzów.