Walka gigantów Serie A o obrońcę

Walka gigantów Serie A o obrońcę
Redakcja
Redakcja
Źródło: goal.com

Dwa czołowe włoskie kluby AC Milan i Juventus Turyn poinformowały o dużym zainteresowaniu obrońcą Lokomotivu Moskwa. Chodzi o Branislava Ivanovica, który reprezentuje barwy klubu ze stolicy Rosji. Walka o tego (...)

Dwa czołowe włoskie kluby AC Milan i Juventus Turyn poinformowały o dużym zainteresowaniu obrońcą Lokomotivu Moskwa. Chodzi o Branislava Ivanovica, który reprezentuje barwy klubu ze stolicy Rosji. Walka o tego młodego defensora będzie zacięta, gdyż oba kluby są skłonne zapłacić duże pięniądze za Ivanovica.

Lokomotiv Moskwa oczekuje za swojego zawodnika około 15 milionów Euro. Juventus do tej pory oferował 10, a Milan nie ujawnił kwoty jaką proponował Rosjanom. Oba kluby szukają młodych obrońców, którzy są skłonni zastąpić starszych obrońców w klubie. Branislav Ivanovic na pewno należy do takich zawodników, gdyż prezentuje już wysoki poziom, a ciągle się rozwija.

23-letni obrońca jest aktualnym reprezentantem Serbii, która nie wywalczyła awansu na Euro 2008. Wcześniej był kapitanem kadry U-21 z którą grał na Mistrzostwach Europy U-21. W swojej dotychczasowej karierze reprezentował barwy : SREM Sremska Mitrovica, OFK Belgrad.
Więcej na temat: Inne Włochy Rosja

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Składy na PSG - RB Lipsk [OFICJALNIE] „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany „Nikt w Polsce nie zarabia mniej niż 15 tysięcy euro”. Sekret Portugalczyków w Ekstraklasie nie jest skomplikowany Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Arka Gdynia zmienia trenera [OFICJALNIE] Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Zinédine Zidane szykuje się do głośnego powrotu na ławkę trenerską?! Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Kadra PSG na mecz z RB Lipsk. Jest decyzja w sprawie Mauro Icardiego [OFICJALNIE] Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Samuel Umtiti przerywa milczenie. Klarowna deklaracja Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza Paul Pogba zaoferowany czterem klubom. Jeden już wykluczył angaż Francuza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy