Walka wśród fanów Arsenalu. Dwa samoloty w trakcie meczu z WBA [FOTO]

Walka wśród fanów Arsenalu. Dwa samoloty w trakcie meczu z WBA [FOTO] fot. Transfery.info
Źródło: The Mirror

Sobotnie spotkanie pomiędzy West Bromwich Albion a Arsenalem wyraźnie pokazało, jak bardzo podzieleni w kwestii pozostania w klubie Arsène'a Wengera są fani „Kanonierów”.

O planowanej akcji kibiców Arsenalu z samolotem spekulowało się od jakiegoś czasu. Przed rozpoczęciem meczu z WBA nad The Hawthorns faktycznie pojawiła się maszyna z przyczepionym transparentem o treści: „NO #WENGER OUT”. Nie trzeba dodawać, że stali za nim fani opowiadający się za odejściem Francuza z Londynu.

Dość niespodziewanie kilkanaście minut później na niebie pojawił się jednak kolejny samolot z transparentem. Tym razem prezentował on hasło wspierające szkoleniowca „IN ARSENE WE TRUST #RESPECTAW”. Trzeba przyznać, że idealnie zgrało się to z sytuacją na boisku, ponieważ to siatki trafił akurat Alexis Sánchez.

Niestety dla Arsenalu, było to jedyne trafienie dla „Kanonierów” w tym meczu. Górą byli gospodarze, którzy wygrali 3:1.

Już po ostatnim gwizdku Wenger dość tajemniczo wypowiedział się na temat swojej decyzji o przedłużeniu umowy z „Kanonierami”. - Wiem już, jaka będzie przyszłość. Wy też szybko się dowiecie. Bardzo szybko - przyznał Francuz.