Wanda Nara potwierdza. Wyjaśniona przyszłość Icardiego

Wanda Nara potwierdza. Wyjaśniona przyszłość Icardiego fot. Mauro Icardi I Instagram
Mateusz Michałek
Źródło: Calciomercato.com I Verissimo

Wanda Nara wypowiedziała się na temat przyszłości Mauro Icardiego, dając do zrozumienia, że argentyński napastnik zostanie w Interze.

26-latek stracił w tym roku sześć spotkań w Serie A i nie pomógł włoskiej ekipie w rozgrywkach Ligi Europy. Tak naprawdę nie wiadomo, jak bardzo przyczyniły się do tego jego problemy zdrowotne, a w jakim stopniu niesnaski z działaczami dotyczące przedłużenia umowy. Icardi co prawda wrócił już na murawę, ale nie brakowało doniesień sugerujących, że jego odejście z klubu wciąż jest bardzo możliwe. Zwłaszcza, że domagać się tego zaczęli kibice. 

- Mauro przyczynia się do zdobywania kolejnych bramek, idzie do przodu. Jest silny i spokojny. Na pewno bardziej niż wcześniej. Ma świetne relacje z każdym, z kim tylko utrzymuje kontakt. Będziemy tutaj również w przyszłym roku - powiedziała Nara, która jest partnerką i agentką piłkarza.

- Oskarżenia ze strony Ivany (siostra Icardiego - red.)? Nie jestem czarownicą. Zawsze pomagaliśmy rodzinie. Ivana przyjechała do nas kilka miesięcy temu razem z chłopakiem i otworzyliśmy jej drzwi. Nie jest szczerą osobą.

- Mauro to wspaniały człowiek. Pomaga nie tylko najbliższym, ale również ludziom, których nie zna - dodała Nara.

Odkąd Icardi wrócił do gry, strzelił gola i zanotował dwie asysty w Serie A. Jego całkowity bilans z tego sezonu to 16 bramek i pięć ostatnich podań w 31 meczach.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy