Wasilewski odszedł z Wisły Kraków, ale zostanie w Ekstraklasie?! Trwają rozmowy

Wasilewski odszedł z Wisły Kraków, ale zostanie w Ekstraklasie?! Trwają rozmowy fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

40-letni Marcin Wasilewski nie śpieszy się z zakończeniem kariery piłkarskiej. Nie jest nawet wykluczone, że będzie ją kontynuował w Ekstraklasie. Jak się udało nam dowiedzieć, rozmawia z nim Stal Mielec.

Byłym reprezentantem Polski zainteresowany jest właśnie beniaminek. Trwają wstępne transferowe negocjacje. Trudno w tym momencie ocenić szanse na ich powodzenie.

40-letni środkowy obrońca, który w sezonie 2019/2020 rozegrał 15 spotkań dla Wisły Kraków, wciąż rozważa swoją przyszłość. Ostateczne pożegnanie z profesjonalną grą w piłkę stanowi jedną z możliwości.

Dla pochodzącego z Krakowa (i dalej tam mieszkającego) Wasilewskiego Mielec wydaje się ciekawym kierunkiem także pod względem lokalizacji. Z jednego miasta do drugiego jedzie się około dwie godziny.

Wasilewski karierę rozpoczynał w Hutniku Kraków. Potem w Polsce grał też w Śląsku Wrocław, Wiśle Płock, Amice Wronki, Lechu Poznań, z którego w 2007 roku odszedł do Anderlechtu. W Belgii występował przez sześć lat, nim przeniósł się do Leicester City, zostając klubową legendą. Bardzo dużą sympatią cieszył się też w Anglii, gdzie zdobył mistrzostwo Premier League. Do Polski wrócił w 2017 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę OFICJALNIE: Rafael Benítez wraca z Chin OFICJALNIE: Rafael Benítez wraca z Chin Lech Poznań: Muhar opuścił klub [OFICJALNIE] Lech Poznań: Muhar opuścił klub [OFICJALNIE] Fernando Llorente finalizuje odejście z Napoli Fernando Llorente finalizuje odejście z Napoli OFICJALNIE: Willian José w Premier League. Ruszyło transferowe domino OFICJALNIE: Willian José w Premier League. Ruszyło transferowe domino POTWIERDZONE: Zaawansowane rozmowy w sprawie Papu Gómeza. Transfer coraz bliżej! POTWIERDZONE: Zaawansowane rozmowy w sprawie Papu Gómeza. Transfer coraz bliżej!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy