Wasilewski odszedł z Wisły Kraków, ale zostanie w Ekstraklasie?! Trwają rozmowy

Wasilewski odszedł z Wisły Kraków, ale zostanie w Ekstraklasie?! Trwają rozmowy fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

40-letni Marcin Wasilewski nie śpieszy się z zakończeniem kariery piłkarskiej. Nie jest nawet wykluczone, że będzie ją kontynuował w Ekstraklasie. Jak się udało nam dowiedzieć, rozmawia z nim Stal Mielec.

Byłym reprezentantem Polski zainteresowany jest właśnie beniaminek. Trwają wstępne transferowe negocjacje. Trudno w tym momencie ocenić szanse na ich powodzenie.

40-letni środkowy obrońca, który w sezonie 2019/2020 rozegrał 15 spotkań dla Wisły Kraków, wciąż rozważa swoją przyszłość. Ostateczne pożegnanie z profesjonalną grą w piłkę stanowi jedną z możliwości.

Dla pochodzącego z Krakowa (i dalej tam mieszkającego) Wasilewskiego Mielec wydaje się ciekawym kierunkiem także pod względem lokalizacji. Z jednego miasta do drugiego jedzie się około dwie godziny.

Wasilewski karierę rozpoczynał w Hutniku Kraków. Potem w Polsce grał też w Śląsku Wrocław, Wiśle Płock, Amice Wronki, Lechu Poznań, z którego w 2007 roku odszedł do Anderlechtu. W Belgii występował przez sześć lat, nim przeniósł się do Leicester City, zostając klubową legendą. Bardzo dużą sympatią cieszył się też w Anglii, gdzie zdobył mistrzostwo Premier League. Do Polski wrócił w 2017 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy