Wasiliew: Czekamy na decyzję United

Wasiliew: Czekamy na decyzję United
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Canal + | BBC

Vadim Wasiliew, wiceprezydent AS Monaco, wypowiedział się na temat transferów Radamela Falcao i Lucasa Ocamposa.

Kolumbijczyk jest wypożyczony do Manchesteru United z opcją transferu definitywnego, natomiast Argentyńczyk na podobnych warunkach do Olympique Marsylia. Na pierwszym AS Monaco może zarobić około 58 milionów euro, na drugim około 13-14 milionów euro.

- Nic nie wiadomo! Oczekujemy decyzji Manchesteru w sprawie Falcao. On chciał odejść, chciał wyzwania. Manchester to większe wyzwanie, ponieważ United to po prostu większy klub od naszego. Mogę jednak zapewnić, że zespół pozostanie konkurencyjny, a w następnym sezonie znowu będziemy walczyli o podium - zapewnił Rosjanin, który wcześniej potwierdził, że w razie niepowodzenia transakcji w Księstwie na Falcao czeka już kilka ofert od "wielkich klubów".

- Ocampos był do zastąpienia, nie znajdował się w planach sportowych trenera, a potrzebował minut na boisku. Wyborem numer jeden była Fiorentina, jednak transakcja została odwołana w ostatniej chwili. Marsylia natomiast złożyła piękną ofertę - skomentował sytuację drugiego.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy