Wątpliwości rozwiane. Kluczowy piłkarz Realu Madryt wraca na mecz z Sevillą

Wątpliwości rozwiane. Kluczowy piłkarz Realu Madryt wraca na mecz z Sevillą fot. Cesar Cebolla/pressinphoto/SIPA USA/PressFocus
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: AS

Carlo Ancelotti, trener Realu Madryt, na konferencji prasowej przed spotkaniem z Sevillą potwierdził, że Antonio Rüdiger zagra w podstawowym składzie.

Niemiec po kontakcie z Masonem Greenwoodem podczas rywalizacji przeciwko Getafe nabawił się silnego stłuczenia lewego uda. Wdrożono odpoczynek.

Wydawało się, że piłkarz będzie do dyspozycji „Carletto” już na następny mecz, ponieważ znalazł się w kadrze meczowej. Na ostatniej prostej jednak defensor wypadł ze składu i do tej pory go nie oglądaliśmy na boisku.

Antonio Rüdiger doznał urazu wspomnianej części ciała, dlatego dopiero w tym tygodniu mógł wrócić do treningów drużynowych.

Najpierw była to część sesji, ale w piątek i sobotę trzydziestolatek trenował już na pełnych obrotach.

Czy możemy oczekiwać występu reprezentanta Niemiec od pierwszych minut? Carlo Ancelotti ma dobre wieści dla kibiców „Los Blancos”.

– Radził sobie bardzo dobrze i zagra od początku. Tchouaméni spisał się bardzo dobrze, ale Antonio wraca i to dodaje nam pewności siebie – wyznał opiekun zespołu.

Jeśli nie wydarzy się nic nieoczekiwanego, Rüdiger stworzy parę stoperów wraz z Nacho. W tej sytuacji na prawej stronie obrony zobaczymy Lucasa Vázqueza, a po przeciwległej stronie boiska zagra Ferland Mendy.

Początek zawodów w niedzielę o godzinie 21:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Xavi już zdecydował?! Pilne spotkanie w klubie Xavi już zdecydował?! Pilne spotkanie w klubie Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Thomas Tuchel z głośnym powrotem do Premier League?! Kontakt nawiązany Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Erik Expósito z wymarzonym transferem?! Doszło do pierwszych rozmów Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Vinícius Júnior wyśmiał po meczu gracza FC Barcelony. „On myślał, że jest Bellinghamem” Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [22/04/2024] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Mariusz Rumak wzburzony na konferencji prasowej. „To jest nasza ambicja. Eksperci robią to co tydzień...” [WIDEO] Xavi: To było haniebne Xavi: To było haniebne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy