WBA włącza się do walki o Kalou

WBA włącza się do walki o Kalou
Redakcja
Redakcja
Źródło: The Independent

West Bromwich Albion ma nadzieję na pozyskanie zawodnika Lille, Salomona Kalou.

Były gracz Chelsea, który od roku gra w lidze francuskiej cały czas jest łączomny z przenosinami do Premier League. Zainteresowanych jest kilka zespołów z WBA i West Hamem na czele. W jego kontrakcie znajduje się zapis pozwalający mu odejść z Lille za 2,6 mln euro.

Kalou podkreśla, że jest szczęśliwy w klubie z Francji i wolałby pozostać w klubie, jednak zarówno WBA, jak i West Ham złożyły oferty francuskiemu zespołowi, wykorzystując klauzulę zawartą w kontrakcie Iworyjczyka.

- Interesujemy się tym graczem i poczyniliśmy pewne kroki, by go tutaj ściągnąć. Mamy nadzieję, że nam się uda -powiedział Keith Downing, asystent menedżera w West Bromwich.

- Wciąż pracujemy, by zawodnicy tej klasy do nas przychodzili. Prowadzimy również rozmowy z innymi zawodnikami, ponieważ doszliśmy do wniosku, że potrzebujemy dobrych zawodników, którzy stworzą "rdzeń" zespołu, bo na razie mamy ich za mało -dodał.

- Jesteśmy świadomi, że potrzebujemy wzmocnień. Być może dojdzie do nas dwóch, trzech, a być może nawet czterech zawodników -zakończył asystent.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Lewandowski wyróżniony w dwóch kategoriach w plebiscycie Globe Soccer Awards Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Liga Mistrzów: Kadra Realu Madryt na mecz z Interem. Sześciu nieobecnych Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Griezmann przerywa milczenie: Chcę tylko zostać sam i zaznać spokoju Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Brighton podjęło decyzję również w sprawie Karbownika Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody” Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy