WBA włącza się do walki o Kalou

WBA włącza się do walki o Kalou
Redakcja
Redakcja
Źródło: The Independent

West Bromwich Albion ma nadzieję na pozyskanie zawodnika Lille, Salomona Kalou.

Były gracz Chelsea, który od roku gra w lidze francuskiej cały czas jest łączomny z przenosinami do Premier League. Zainteresowanych jest kilka zespołów z WBA i West Hamem na czele. W jego kontrakcie znajduje się zapis pozwalający mu odejść z Lille za 2,6 mln euro.

Kalou podkreśla, że jest szczęśliwy w klubie z Francji i wolałby pozostać w klubie, jednak zarówno WBA, jak i West Ham złożyły oferty francuskiemu zespołowi, wykorzystując klauzulę zawartą w kontrakcie Iworyjczyka.

- Interesujemy się tym graczem i poczyniliśmy pewne kroki, by go tutaj ściągnąć. Mamy nadzieję, że nam się uda -powiedział Keith Downing, asystent menedżera w West Bromwich.

- Wciąż pracujemy, by zawodnicy tej klasy do nas przychodzili. Prowadzimy również rozmowy z innymi zawodnikami, ponieważ doszliśmy do wniosku, że potrzebujemy dobrych zawodników, którzy stworzą "rdzeń" zespołu, bo na razie mamy ich za mało -dodał.

- Jesteśmy świadomi, że potrzebujemy wzmocnień. Być może dojdzie do nas dwóch, trzech, a być może nawet czterech zawodników -zakończył asystent.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar podjął decyzję. Podpisanie umowy kwestią godzin Neymar podjął decyzję. Podpisanie umowy kwestią godzin FC Barcelona oburzona oświadczeniem UEFA. Katalończycy przygotowują odpowiedź FC Barcelona oburzona oświadczeniem UEFA. Katalończycy przygotowują odpowiedź André Onana może trafić do Premier League. Transfer wstrzymuje werdykt w sprawie dopingu André Onana może trafić do Premier League. Transfer wstrzymuje werdykt w sprawie dopingu Liga Mistrzów: Finał ostatecznie zostanie przeniesiony?! Wszystko przez ograniczenia wprowadzone przez Wielką Brytanię Liga Mistrzów: Finał ostatecznie zostanie przeniesiony?! Wszystko przez ograniczenia wprowadzone przez Wielką Brytanię 16-letni Polak z obiecanym debiutem w tym sezonie Serie A 16-letni Polak z obiecanym debiutem w tym sezonie Serie A Wisła Kraków: Polak następcą Hyballi?! Wisła Kraków: Polak następcą Hyballi?! Mladenović: Trochę brakowało, żeby Sá Pinto roz*ebał mi karierę Mladenović: Trochę brakowało, żeby Sá Pinto roz*ebał mi karierę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy