Wczoraj walka o awans, dziś upadłość. Wigry Suwałki nie przystąpią do drugoligowych rozgrywek

Wczoraj walka o awans, dziś upadłość. Wigry Suwałki nie przystąpią do drugoligowych rozgrywek
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Maciej Łanczkowski [Twitter]

Wigry Suwałki nie wezmą udziału w nadchodzących drugoligowych rozgrywkach - poinformował Maciej Łanczkowski z „Piłki Nożnej”. Na dniach ma pojawić się oficjalny komunikat ze strony klubu.

Ekipa z województwa podlaskiego prezentowała się bardzo solidnie w minionym sezonie i zakończyła go na czwartym miejscu, gwarantującym udział w barażach o awans na zaplecze Ekstraklasy.

„Biało-Niebiescy” potknęli się boleśnie już na pierwszej przeszkodzie i na własnym terenie uznali wyraźnie wyższość Motoru Lublin (0:4).

W efekcie piłkarze Wigier Suwałki zostali zmuszeni do odłożenia swoich marzeń o zameldowaniu się w wyższej klasie rozgrywkowej na kolejny sezon, do którego rozpoczęli przygotowania zgodnie z planem przed kilkoma dniami.

Obecnie wiele jednak wskazuje na to, że drużyna z północno-wschodniej części Polski nie przystąpi do rywalizacji na drugoligowych boiskach, o czym poinformował Maciej Łanczkowski z „Piłki Nożnej”.

W jego opinii, krążące ostatnio plotki o pojawieniu się poważnych problemów finansowych w szeregach „Biało-Niebieskich” okazały się prawdziwe i klub nie stać na utrzymanie drużyny w trzeciej klasie rozgrywkowej w kraju.

Na dniach ma pojawić się oficjalny komunikat w tej sprawie ze strony przedstawicieli Wigier Suwałki.

Na potwierdzeniu tych doniesień skorzystałby Hutnik Kraków, który w ten sposób pozostałby ostatecznie w gronie drugoligowców, pomimo zakończenia sezonu w strefie spadkowej.

Więcej na temat: Wigry Suwałki Polska

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tomasz Kędziora zrobił swoje. Czas na zmianę klubu Tomasz Kędziora zrobił swoje. Czas na zmianę klubu Tymoteusz Puchacz zdeterminowany. Chce odejść z Unionu Berlin Tymoteusz Puchacz zdeterminowany. Chce odejść z Unionu Berlin OFICJALNIE: Casemiro odchodzi z Realu Madryt. Rozpoczyna się wyścig z czasem OFICJALNIE: Casemiro odchodzi z Realu Madryt. Rozpoczyna się wyścig z czasem Borussia Dortmund komentuje plotki na temat transferu Cristiano Ronaldo. „Kocham tego zawodnika” Borussia Dortmund komentuje plotki na temat transferu Cristiano Ronaldo. „Kocham tego zawodnika” Wyjaśniona przyszłość Milana Škriniara Wyjaśniona przyszłość Milana Škriniara Premier League: Antonio Conte i Thomas Tuchel ukarani [OFICJALNIE] Premier League: Antonio Conte i Thomas Tuchel ukarani [OFICJALNIE] Chelsea z oficjalną ofertą za Pierre'a-Emericka Aubameyanga. 15 milionów funtów plus zawodnik Chelsea z oficjalną ofertą za Pierre'a-Emericka Aubameyanga. 15 milionów funtów plus zawodnik

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy