Wenger dostanie fundusze na wzmocnienia

Wenger dostanie fundusze na wzmocnienia
Redakcja
Redakcja
Źródło: Daily Mail

Ostatnia fatalna forma Arsenalu Londyn nie jest już nawet niczym szokującym. Klub aktualnie znajduje się w głębokim kryzysie, dużo mówiło się nawet o tym że szkoleniowiec drużyny, Arsene Wenger, odejdzie.

Jak jednak mówią brytyjskie gazety, Francuz nie dość że nigdzie się nie wybiera, to jeszcze otrzyma fundusze na wzmocnienie drużyny. Kwotę w wysokości 55 milionów funtów trzeba będzie dobrze zainwestować aby odpowiednio odbudować znajdującą się w obecnym stanie ekipe Kanonierów.

Wenger wykazuje zainteresowanie takimi zawodnikami jak między innymi: Lukas Podolski, Matias Suarez czy Mario Götze. Czy to jednak wystarczy aby odbudować jeszcze nie dawno tak perspektywiczną drużynę, która aktualnie nie ma nawet szans na żadne trofeum? Działacze londyńskiego klubu oraz wszyscy zainteresowani z pewnością głeboko zastanawiają sie co aktualnie dzieje się z ich drużyną, oraz co zrobić aby przywrócić ją do dawnej świetności.

Więcej na temat: Arsene Wenger Arsenal Londyn Anglia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy