Wenger mógł wrócić do Premier League!

Wenger mógł wrócić do Premier League!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Telegraph

„The Telegraph” podaje, że w ostatnich dniach Arsène Wenger otrzymał ofertę powrotu na ławkę trenerską.

Francuz pozostaje bezrobotny po tym, jak kilka miesięcy temu rozstał się z Arsenalem. Od tamtej pory był on łączony m.in. z Bayernem, Paris Saint-Germain (stanowisko dyrektorskie) czy Realem Madryt. Jak się okazuje, ostatnio nawiązać współpracę z 69-latkiem chciało Fulham.

Działacze beniaminka Premier League z uwagi na niezadowalające wyniki odnoszone przez londyńską ekipę (tylko pięć punktów na koncie i ostatnie miejsce w tabeli) zdecydowali się rozstać ze Slavišą Jokanoviciem. Jego następcą został już Claudio Ranieri, ale zanim Fulham zakontraktowało włoskiego szkoleniowca, próbowało przekonać do przyjścia na Craven Cottage Wengera.

Ten jednak grzecznie odmówił londyńczykom. Zdaniem „The Telegraph” Francuz zamierza trzymać się tego, co zapowiedział jakiś czas temu, a mianowicie, że po odejściu z Arsenalu nie obejmie innego zespołu z najwyższego angielskiego szczebla.

Powrót Wengera na ławkę zbliża się jednak wielkimi krokami. Doświadczony trener przyznał niedawno, że powinien rozpocząć nową pracę na początku 2019 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak odchodzi z Lokomotiwu Moskwa [OFICJALNIE] Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom Łukasz Teodorczyk oferowany polskim klubom FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] FC Barcelona: Ronald Koeman skreślił wychowanka [OFICJALNIE] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [01/08/2021] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy