WENGER: Odejście z Arsenalu nie jest moją decyzją. Następca? Cenię tego trenera!

WENGER: Odejście z Arsenalu nie jest moją decyzją. Następca? Cenię tego trenera!
Redakcja
Redakcja
Źródło: BBC

Arsène Wenger przy okazji konferencji przed czwartkowym meczem Ligi Europy odpowiedział na pytania dotyczące jego odejścia z Arsenalu.

W piątek piłkarskim światem wstrząsnęła wiadomość o końcu panowania Arsène'a Wengera na Emirates. Echa tej informacji wciąż nie cichną i nic dziwnego, że na konferencji przed pierwszym ćwierćfinałowym meczem Ligi Europy z Atlético Madryt francuski menadżer odpowiadał głównie na pytania dotyczące właśnie tej decyzji. 

- Skupiam się na tym, co mam do zrobienia każdego kolejnego dnia. Na ten moment pracuję tak, jak zawsze pracowałem. Moment odejścia z Arsenalu, to właściwie nie była moja decyzja.

68-latek był ponadto pytany o kwestię jego następcy. W ostatnim czasie faworytem mediów jest Luis Enrique - były trener Barcelony.

- Nie chcę w żaden sposób wpływać na wybór nowego menadżera. Mogę tylko powiedzieć, że bardzo wysoko cenię Luisa Enrique.

- Czy jest jakiś sposób na idealne pożegnanie? Nie mam pojęcia. Chcę po prostu zrobić to najlepiej jak potrafię.  Ta grupa piłkarzy zasługuje na coś wyjątkowego. Chcę to zrobić dla nich - osiągnąć coś z nimi. Dla mnie największą satysfakcją jest odniesienie sukcesu z tymi piłkarzami, których mam - kończy 68-latek, któy zaznacza przy okazji, że nie zamierza jeszcze przechodzić na emeryturę.

Pierwsze potkanie ćwierćfinałowe Ligi Europy  z Atlético Madryt odbędzie się na Emirates. Pierwszy gwizdek już w czwartek o 21:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Lionel Messi zaskoczony decyzją Mauricio Pochettino. Trener PSG tłumaczy zmianę gwiazdora Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy