Wenger: On wykorzystał swoją szansę

Wenger: On wykorzystał swoją szansę
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Sky Sports

Arsene Wenger jest bardzo zadowolony z dyspozycji Joela Campbella.

Francuz nie chciał oddać Kostarykanina w trakcie letniego okna transferowego, mimo wielu ofert. Zapowiadał, że otrzyma on swoją szansę i ta faktycznie nadeszła, choć wpłynęły na to kontuzje kilku zawodników. 23-latek na razie spisuje się obiecująco.

- Jeśli chcesz grać w czołowym klubie, musisz akceptować konkurencję. Każdy chce grać regularnie. Myślę, że może teraz liczyć na więcej - powiedział Wenger.

- Co ważne, oprócz swojej wizji i podań, pokazał dużą kreatywnością. Jest przy tym silny i nie boi się wsadzić nogi tam, gdzie wielu by się nie odważyło. Widać, że zaufanie trenera znacznie przekłada się na postawę - dodał.

- Chcę by został z nami. Przyszedł w młodym wieku, wiele się nauczył i zrozumiał, że każdy tydzień to nieustająca walka - zakończył.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy