Wenger: Wierzę w niego i liczę, że zostanie

Wenger: Wierzę w niego i liczę, że zostanie
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Gianluca Di Marzio

Joel Campbell najwyraźniej pozostanie w Arsenalu.

Jeszcze kilka dni temu reprezentant Kostaryki był o krok od przeprowadzki do Palermo, które prowadziło zaawansowane negocjacje w jego sprawie. Ostatecznie kluby nie doszły do porozumienia, a kluczową rolę odegrało w tym stanowisko Arsene'a Wengera. Mimo że jeszcze w czerwcu 23-latek był w gronie zawodników, którzy mieli opuścić zespół, najwyraźniej Francuz znów wiąże z nim plany. To poniekąd sugeruje, że nie należy spodziewać się, by "Kanonierzy" sprowadzili tego lata nowego napastnika.

- Na chwilę obecną Joel jest z nami i mam nadzieję, że tak pozostanie. Usiądę z nim i porozmawiam. Mam o nim znakomitą opinię i będą bardzo szczęśliwy, gdy w dalszym ciągu będzie do mojej dyspozycji - oświadczył Wenger.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” Ajax Amsterdam przetopił mistrzowską paterę! „Dajemy kibicom namacalne wspomnienie tego sezonu” OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 OFICJALNIE: Van Dijk zrezygnował z występu w EURO 2020 Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Bayern Monachium. Kahn potwierdza: Taki transfer jest dla nas niewyobrażalny Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team Salomon Kalou dołączy do raczkującej potęgi. Tworzy się afrykański Dream Team OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte OFICJALNIE: Hitowy transfer reprezentacyjny Aymerica Laporte Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt Inter Mediolan: Sytuacja coraz bardziej napięta. Gwiazdy tracą wiarę w projekt FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić” FC Barcelona: Koeman po remisie z Levante. „Gdy zaczynasz tak grać, trudno cokolwiek zmienić”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy