Wenger zapoluje na obrońcę

Wenger zapoluje na obrońcę
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sport.co.uk

Potwierdziły się najgorsze z możliwych informacji o stanie zdrowia Thomasa Vermaelena. Belg w najbliższym czasie przejdzie operacje ścięgna Achillesa. Na boisko nie wróci wcześniej niż w marcu. <br> <br> Dł(...)

Potwierdziły się najgorsze z możliwych informacji o stanie zdrowia Thomasa Vermaelena. Belg w najbliższym czasie przejdzie operacje ścięgna Achillesa. Na boisko nie wróci wcześniej niż w marcu.

Długa absencja zapewne poskutkuje sprowadzeniem nowego defensora, co już jakiś czas temu zapowiadał Arsene Wenger. Najwięcej i najgłośniej mówi się miedzy innymi o zakupie Matthew Upsona z West Ham United, który już kiedyś występował w drużynie z Emirates Stadium. Kolejnym na celowniku może być Gary Cahill z Boltonu, który wydaje się jedną z najlepszych opcji. W orbicie zainteresowań znalazł się także Christopher Samba z Blackburn Rovers.
Więcej na temat: Belgia Anglia Francja

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Karim Benzema zaprezentowany w nowym klubie! Tłumy oszalały [WIDEO] Karim Benzema zaprezentowany w nowym klubie! Tłumy oszalały [WIDEO] Manchester United ma pomysł na Masona Greenwooda Manchester United ma pomysł na Masona Greenwooda Liga Mistrzów: Wiemy, kto skomentuje wielki finał w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Wiemy, kto skomentuje wielki finał w Telewizji Polskiej Wyeliminowali z baraży Wisłę Kraków i... mogą grać na jej stadionie w Ekstraklasie Wyeliminowali z baraży Wisłę Kraków i... mogą grać na jej stadionie w Ekstraklasie Piłkarz Legii Warszawa blisko otrzymania polskiego obywatelstwa Piłkarz Legii Warszawa blisko otrzymania polskiego obywatelstwa Arabia Saudyjska z ofertami za trzech mistrzów świata z 2014 roku Arabia Saudyjska z ofertami za trzech mistrzów świata z 2014 roku Julian Nagelsmann coraz bliżej porozumienia z nowym klubem. Gorąca posada Julian Nagelsmann coraz bliżej porozumienia z nowym klubem. Gorąca posada

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy