Werder Brema naciska na Pizarro

Werder Brema naciska na Pizarro
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sky Sports

Włodarze Werderu Brema przestrzegają napastnika, żeby ten zastanowił się nad swoją przyszłością. Peruwiańczyk nie podjął jeszcze decyzji, lecz jego pracodawca nalega by dokonał tego jak najszybciej.

Kontrakt byłego już zawodnika londyńskiej Chelsea kończy się wraz z rokiem 2013. Klauzula zawarta w kontrakcie pozwala mu jednak opuścić klub rok wcześniej  w ramach wolnego transferu. Swoje zainteresowanie zawodnikiem usilnie wyraża Bayern Monachium, który z chęcią ponownie zobaczyłby go w swoim trykocie.

Całą sytuację postanowił skomentować dyrektor sportowy klubu z Bremy – Klaus Allofs, który uważa, że to już najwyższy czas na podjęcie decyzji przez 33-letniego zawodnika.

- Wierzyłem mu kiedy powiedział mi, że nie podjął jeszcze żadnej wiążącej decyzji. Nie zagramy w nadchodzącej edycji Ligi Europejskiej, stąd decyzja o jego przyszłości w naszym klubie musi zapaść jak najszybciej. Nie możemy czekać, w przypadku jego odejścia należy rozejrzeć się za nowym napastnikiem – mówił Allofs na łamach niemieckich gazet.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Matheus Pereira z mocnym komunikatem. „Chcę odejść z WBA, ale w sposób uczciwy i poprawny” Matheus Pereira z mocnym komunikatem. „Chcę odejść z WBA, ale w sposób uczciwy i poprawny”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy