Werder szuka napastnika. Dwóch kandydatów

Werder szuka napastnika. Dwóch kandydatów
Dawid Kurowski
Dawid Kurowski
Źródło: Yahoo | Bild

Werder Brema poszukuje napastnika, który mógłby pomóc drużynie podczas rundy wiosennej w wywalczeniu utrzymania w Bundeslidze.

Niemiecki zespół poszukuje nowego napastnika, który mógłby odciążyć Maxa Kruse. Pierwszym z kandydatów, którego nazwisko pojawiło się w mediach jest Martin Braithwaite. Dyrektor sportowy Werderu, Frank Baumann, chciałby wypożyczyć 26-letniego Duńczyka, ale może to być bardzo trudne, bo Middlesbrough jest zainteresowanie jedynie definitywną sprzedażą.

Braithwaite przeniósł się do Middlesbrough w poprzednim zimowym oknie transferowym za 11 milionów euro z Toulouse. Po objęciu drużyny przez Tony’ego Pulisa, Duńczyk jest całkowicie pomijany przy ustalaniu składu. Jego ewentualny transfer definitywny jest wyceniany na około osiem milionów euro.

Drugim z kandydatów do transferu jest 30-letni Martin Harnik. Werder złożył beniaminkowi Bundesligi ofertę w wysokości 2-3 milionów euro, jednak została ona odrzucona. Hannover oczekuje za swojego rezerwowego przynajmniej osiem milionów.

Austriacki napastnik chciałby ponownie zagrać ze swoim byłym klubowym kolegą, Maxem Kruse, jednak nie naciska na transfer i zachowuje się w porządku wobec aktualnego zespołu. Hannover 96 nie chce oddać zawodnika ze względu na rywalizację o utrzymanie w Bundeslidze. Obie drużyny dzieli w tej chwili jedenaście punktów, jednak seria złych wyników może szybko odwrócić sytuację.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/01/2022] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Złoty But: Robert Lewandowski nowym liderem. Przewaga nad rywalami zwiększona [TOP 20] Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Michał Kucharczyk: Drużynie z Poznania bardzo zależy na tym, żeby godnie uczcić pseudo stulecie klubu Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Rafa Benítez z wiadomością po zwolnieniu z Evertonu [OFICJALNIE] Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Wnuk Iana Wrighta i syn Shauna Wrighta-Phillipsa w świetnym stylu wkracza do seniorskiej piłki Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Juventus ma już przygotowaną ofertę za napastnika Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE] Wisła Kraków pozyskała nowego skrzydłowego [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy