West Ham chce Danna, Southampton i Reading odrzucone kwotą odstępnego

West Ham chce Danna, Southampton i Reading odrzucone kwotą odstępnego
Redakcja
Redakcja
Źródło: Daily Mail

Scott Dann, obrońca Blackburn Rovers, będzie jednym z celów transferowych West Ham United, jeśli uda mu się awansować do Premier League.

Angielskim defensorem interesują się również Southampton i Reading. Kluby te zniechęca jednak kwota odstępnego w wysokości 6 milionów funtów. W tej sytuacji Southampton może zdecydować się na podpisanie umowy z Zatem Knightem z Boltonu, któremu kończy się kontrakt.

Scott Dann dołączył do Blackburn Rovers 31 sierpnia 2011, podpisując 4-letni kontrakt. W drużynie z Ewood Park 25-letni obrońca rozegrał do tej pory 27 meczów, zdobywając przy tym jedną bramkę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Pazdan bohaterem głośnego powrotu do Ekstraklasy? Pojawiło się zainteresowanie Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” Jamie Carragher zażenowany dołączeniem Liverpoolu do Superligi. „Reputacja mojego klubu jest niszczona przez arogancję grupy właścicielskiej” José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót José Mourinho nie wybiera się na urlop. Portugalczyk już zapowiedział powrót Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Liga Mistrzów: UEFA wykluczy Manchester City, Chelsea i Real Madryt?! Możliwe DWA scenariusze Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Klopp komentuje sprawę Superligi. „Moim celem było zawsze trenowanie drużyn w Lidze Mistrzów” Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Marcin Brosz łączony z nowym klubem z Ekstraklasy Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30 Superliga: PSG będzie miało 14 dni na podjęcie decyzji. Bayern i Borussia Dortmund - 30

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy