West Ham United przygotowuje ofertę pod „typowy transfer w Premier League”, czyli BARDZO drogo za Anglika

West Ham United przygotowuje ofertę pod „typowy transfer w Premier League”, czyli BARDZO drogo za Anglika
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: The Guardian

Callum Wilson w zimowym oknie transferowym będzie mógł zmienić barwy klubowe i z Bournemouth przenieść się do West Ham United.

„Młoty” złożą ofertę, którą teoretycznie można uznać za taką „nie do odrzucenia”, bo opiewać ma na 25 milionów funtów za piłkarza, za którego w maju proponowali 10 milionów mniej. Bournemouth jednak też szczególnie nie pośpieszy ze sprzedażą, bo w lipcu przedłużyło umowę z Wilsonem aż do 30 czerwca 2020 roku i w związku z napływem środków z praw telewizyjnych cieszy się bardzo stabilną sytuacją finansową.

Wśród zainteresowanych 24-letnim napastnikiem wymienia się też zmierzające ku promocji do Premier League Newcastle United oraz Tottenham.

Wilson do „Wisienek” przeniósł się latem 2014 roku z Coventry City. Jego 20 bramek w Championship wydatnie przyczyniło się do awansu drużyny do Premier League. W pierwszym sezonie na tym poziomie strzelił pięć bramek w 13 meczach (mała liczba ze względu na zerwane więzadło krzyżowe), a w obecnym ma już cztery gole w 12 meczach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy