West Ham w poszukiwaniu napastnika

West Ham w poszukiwaniu napastnika
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Sky Sports

Władze West Hamu zamierzają pozyskać jeszcze dwóch piłkarzy w letnim oknie transferowym.

Drużyna z północnego Londynu koncentruje się na sprowadzeniu napastnika. W czwartkowym meczu eliminacji Ligi Europy poważnej kontuzji doznał Enner Valencia. "Młoty" poszukują zawodnika, który zastąpi reprezentanta Ekwadoru w pierwszej części nowego sezonu. 

- Musimy sprowadzić kolejnego napastnika do drużyny. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by był to najlepszy dostępny piłkarz - stwierdził wiceprezes klubu David Gold.

West Ham przejawiał zainteresowanie trzema atakującymi. Są nimi Javier Hernández z Manchesteru United, Charlie Austin z Queens Park Rangers i Raúl Jiménez z Atlético Madryt. Ponadto, szefowie klubu liczą, że przed zamknięciem okna transferowego uda im się pozyskać jeszcze jednego zawodnika. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy