Wieczysta Kraków kontynuuje świetną serię [WIDEO]

2023-11-19 15:26:42; Aktualizacja: 7 miesięcy temu
Wieczysta Kraków kontynuuje świetną serię [WIDEO] Fot. Krzysztof Porebski / PressFocus
Mateusz Michałek Źródło: Transfery.info

Znakomita passa Wieczystej Kraków trwa w najlepsze. W sobotę pokonała ona w meczu III ligi Star Starachowice 5:1.

Kibice śledzący mecz Wieczystej Kraków ze Starem Starachowice czekali na pierwszego gola do 39. minuty, kiedy to na listę strzelców wpisał się Michał Fidziukiewicz. Po przerwie do remisu doprowadził Michał Wcisło, ale odpowiedź gospodarzy była natychmiastowa. Swoją pierwszą bramkę w barwach zespołu z województwa małopolskiego zdobył Jacek Góralski.

Potem krakowianie nie pozostawili przyjezdnym żadnych złudzeń. Autorami kolejnych goli byli Manuel Torres, Denys Faworow oraz Dawid Kiedrowicz. Ten pierwszy ma już ich na koncie 11 i znajduje się w czubie klasyfikacji strzelców czwartej grupy III ligi.

Dla Wieczystej to piąte z rzędu zwycięstwo. Wcześniej pozostawiła ona w pokonanym polu Podhale Nowy Targ, Świdniczankę Świdnik, Siarkę Tarnobrzeg oraz Czarnych Połaniec.

Drużynę wciąż prowadzi Sławomir Peszko, który we wrześniu został jej tymczasowym trenerem po zakończeniu przez klub współpracy z Maciejem Musiałem. W tym momencie zajmuje ona pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem 38 punktów. Druga Avia Świdnik traci do niej trzy punkty, a trzecie KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - sześć.

W najbliższą sobotę krakowska ekipa zmierzy się z Karpatami Krosno.